S novým Petal Search 11.0.1 najdete přesně to, co potřebujete

Petal Search je vyhledávač stvořený pro budoucnost, který umožňuje najít aplikace a informace ve více než 20 kategoriích, včetně zpráv, videí, obrázků, hudby, nakupování, cestování nebo místních služeb. Je přístupný ve více než 170 zemích a podporuje textové, hlasové i vizuální vyhledávání.

Od spuštění služby Petal Search se společnost Huawei snažila o rozšíření jejího rozsahu a dostupnosti. Petal Search 11.0.1 je výsledkem intenzivního úsilí, díky kterému přichází s řadou významných nových funkcí a vylepšení. Čtěte dál a rychle zjistíte, co můžete od této nejnovější verze očekávat. Hlavně ale nezapomeňte provést aktualizaci, abyste si mohli užít novou úroveň efektivity a pohodlí!

Vyfoťte a hledejte

Jednou z hlavních změn je posílení možností vizuálního vyhledávání Petal Search. Po aktualizaci na nejnovější verzi si určitě všimnete, že při vyhledávání obrázků objevíte mnohem více výsledků.

Je to proto, že Petal Search nyní čerpá z ještě rozsáhlejší databáze obrázků a je schopen okamžitě identifikovat objekty porovnáním s obrovským počtem snímků v jeho databázi. Tato služba dokáže vygenerovat relevantní výsledky vyhledávání a vynechávat obrázky s podobnými vizuálními atributy. Petal Search zároveň rozpozná, které informace pravděpodobně považujete za užitečné, například kolik stojí zboží a jak je lze zakoupit.

Prvotřídní technologie vizuálního vyhledávání s Petal Search dělá z objevování světa ještě snadnější záležitost. Můžete hledat téměř cokoli ve vašem okolí i na druhé straně zeměkoule – stačí pořídit fotku nebo nahrát obrázek, aniž byste museli do vyhledávacího pole zadávat jakýkoli text.

C:\Users\w84163660\AppData\Roaming\eSpace_Desktop\UserData\w84163660\imagefiles\25425314-C351-4F52-8557-3DC98A224D9D.png

Záložka „Pro vás“ poskytne vhled do toho, co hledají ostatní uživatelé. Již dobře známá karta „Já“ zase přichází s vylepšeným designem, díky kterému bude vaše hledání snadné a intuitivní.

Aplikace Petal Search aktuálně obsahuje zcela novou záložku „Nedávné“, která nabízí přímý přístup k historii vyhledávání a usnadňuje návrat k předchozím výsledkům, a to i po provedení velkého počtu vyhledávání.

C:\Users\w84163660\AppData\Roaming\eSpace_Desktop\UserData\w84163660\imagefiles\C4294A83-DE45-4541-B604-936B58CCB0D9.png

Výhodou také je, že s nejnovější verzí aplikace Petal Search můžete shromáždit užitečné záložky, jako je počasí, kalendář nebo poznámkový blok, abyste k nim měli rychlý a snadný přístup. Tato nová funkce umožňuje plánovat den efektivněji a prohlížet si tipy na míru, které vám jistě přijdou vhod.

C:\Users\w84163660\AppData\Roaming\eSpace_Desktop\UserData\w84163660\imagefiles\F2FC7F8F-7950-4302-B2DC-E7E1C7757FC8.png

Když píšete do vyhledávacího pole, Petal Search zobrazí související nápovědy z vaší vlastní historie vyhledávání, stejně jako populární výsledky. Ty jsou uvedeny v přehledných informačních vláknech, v nichž se vyznáte už na první pohled.

C:\Users\w84163660\AppData\Roaming\eSpace_Desktop\UserData\w84163660\imagefiles\A757A25D-C6BC-4311-AF59-0112F95278B2.png

Chcete-li zobrazit důležité zprávy a oznámení z Petal Search, jednoduše klepněte na tlačítko v horní části karty „Já“:

C:\Users\w84163660\AppData\Roaming\eSpace_Desktop\UserData\w84163660\imagefiles\D565C70E-A037-4592-B170-4F504A9CFF36.png

Petal Search zobrazuje populární návrhy na vyhledávací liště v kombinaci s poutavým zdrojem informací Newsbox, který vás naladí na to nejdůležitější, co se právě děje.

Například při hledání fitness kurzů můžete filtrovat výsledky podle jejich kategorie (21 dostupných) nebo prostřednictvím pěti různých režimů třídění výsledků: výchozí, nový, bezplatný, hodnocení a nejpopulárnější.

A když si budete chtít najít třeba informace o oblíbeném fotbalistovi, během vteřiny dostanete všechny klíčové informace, včetně statistik, přestupů a nejnovějších zápasů. Pro fanoušky sportu je to nejlepší způsob, jak si udržet přehled, a platí to pro kteroukoliv oblast zájmu.

Vše o Petal Search najdete zde.

O Petal Search

V rámci neustálého vývoje společnost Huawei vytvořila vyhledávací nástroj Petal Search, který poskytuje přístup k neomezeným možnostem aplikací a nejlepší možné uživatelské prostředí. Kromě nespočtu vyhledávacích možností spojuje widget to nejlepší z hardwarových bezpečnostních technologií se špičkovými standardy ochrany osobních údajů. Díky tomu je zaručena naprostá bezpečnost a zábava na jednom místě.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:
Web: https://consumer.huawei.com/cz/
Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK


O Huawei Consumer Business Group
Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.