Komunikaci a marketing Creative Docku řídí Kristina Sedeke. Novým CTO je Marek Krejza

Kristina Sedeke přestoupila z Public Groupe do Creative Docku na pozici Group CMO. Kromě dohledu nad marketingovým know-how přebrala i vedení interního Studia, které spojuje týmy zodpovědné za kreativu a performance v rámci evropského portfolia firmy. Novým CTO je Marek Krejza, který dosud vedl výzkumné a inovační centrum celosvětového giganta Foxconn.

Sedeke do Creative Docku přišla z agenturního prostředí s důrazem na strategické digitální projekty. Zkušenosti má s celým odvětvím – produktově od webů, přes sociální sítě až po komplexní marketingové kampaně, manažersky od budování a spojování multi-oborových týmů (Nydrle, Kindred) až po korporátní vedení v nadnárodní agentuře (Newcast – Publicis Groupe).

Podílela se na projektech pro etablované klienty jako je T-Mobile, Staropramen, Unilever, Unipetrol nebo Raiffeisenbank. 

“Spolupracovat na budování nových produktů a služeb, které mají lidem zjednodušit život, je super práce. Hrozně mě chytla spolupráce s inovačními týmy, českými i zahraničními. Člověk má pocit, že má leccos za sebou, ale tohle mu dost změní měřítko a otevře obzory. A podobně vlastně funguje i přímočará efektivní filosofie Creative Docku: testuj-měř-optimalizuj,“ dodává k odchodu z agenturní sféry Kristina Sedeke.

Novým CTO Creative Docku je Marek Krejza

Krejza do Creative Docku přichází jako důležitá posila v době, kdy se společnosti více než kdy jindy daří prosazovat v zahraničí a poptávka po digitálních inovacích a produktech roste. “Jde často o velmi komplexní produkty, kdy je potřeba již v rané fázi vývoje zajistit technologicky dobře navržené modulární a funkční řešení, které lze snadno rozšířit do nových regionů a adaptovat jej tamním podmínkám. Zdůraznil bych „funkční řešení“, protože cílem není dodat pouze software, ale produkt, který zaujme cílové uživatele a dokáže na sebe velice brzy vydělávat,” vysvětluje Krejza.

Do Creative Docku přináší bohaté zkušenosti. Vybudoval pro společnost Foxconn vývojové a inovační centrum vytvářející produkty především pro oblasti průmyslu, energetiky a IoT, se zaměřením na evropský trh. Zároveň působil také v dozorčí radě obchodní společnosti Fita Energy Solutions, kterou pomohl vybudovat a která se primárně zaměřovala na uvedení produktů vývojového centra na trh. Předtím řídil vývoj bankovních systémů ve společnost Arbes Technologies.

Více informací o nabízených pozicích najdete zde.

O Creative Dock

Creative Dock Martina Pejši je firma, která staví další firmy. Zaměřuje se na vytváření startupových projektů pro velké korporace a investory. Z její dílny pochází již řada firem, které na trh přinášejí inovativní služby obvykle postavené na jednoduché online propozici, kvalitní zákaznické péči a originální komunikaci. Mezi projekty vytvořené v Creative Docku patří například Zonky, Sečteno, Single Case, KupNajisto, HoppyGo nebo Mutumutu. Kromě České republiky Creative Dock působí v Německu, Francii, Nizozemsku, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Dánsku, Švýcarsku a na Slovensku.

Více o Creative Dock: www.creativedock.cz