Náborovou platformu Lusk vede Iveta Hutníková

Do čela online náborové aplikace Lusk nastoupila Iveta Hutníková. Jejím hlavním cílem bude další vylepšení platformy, která personalistům pomáhá s celým procesem recruitmentu, a její rozšíření o další funkcionality, mimo jiné o psychodiagnostické či jazykové testování.

„I v HR se kvůli covidovým opatřením dále urychlila digitalizace, na které staví i naše platforma. Mým cílem je digitalizaci náborových procesů nadále prohlubovat, zapracovat na automatizaci jednotlivých náborových aktivit v Lusku, a dále stavět mimo jiné na videodotaznících, které jsou v dnešní době online náborů jednou z hlavních konkurenčních výhod Lusku,“ komentuje své plány Iveta Hutníková. 

Před nástupem do Lusku působila Iveta Hutníková více než dva roky v jeho mateřské společnosti Meta IT, kde měla na starosti mimo jiné projektový management, HR procesy a řídila právě i akvizici aplikace Lusk, kterou Meta IT koupila v minulém roce. Také pracovala ve společnosti Sprinx, kde měla na starosti větší české i zahraniční klienty, dále pak ve společnostech Philip Morris International nebo Accenture. 

Nová manažerka Lusku vystudovala mezinárodní obchod na VŠE. Je výkonově založená a má ráda, když se věci rychle hýbou kupředu. K pracovní spokojenosti potřebuje transparentní komunikaci, viditelné výsledky a občas i trošku adrenalinu. Její motto zní: „Uprostřed každého problému se nachází příležitost“. 

V mimopracovním čase se věnuje hlavně synovi Samuelovi a manželovi, který pracuje ve stejném oboru, dále pak józe, jízdě na koni nebo si přečte nějakou pohodovou knížku.

Poznámky pro editory:

Lusk je online náborová aplikace, která slouží recruiterům ke zefektivnění náboru zaměstnanců, snížení administrativní náročnosti, správě dat uchazečů a předvýběru vhodných kandidátů pomocí videodotazníků. Jde o platformu, která recruiterům šetří čas, zpřehledňuje jim práci a celé jejich firmě šetří finance. V roce 2020 převzala aplikaci Lusk ryze česká společnost Meta IT, která ji začala postupně technologicky měnit, rozšiřovat a vylepšovat. Lusk funguje ve čtyřech jazykových verzích a slouží klientům nejen na evropském trhu (Česko, Slovensko, Německo, Velká Británie), ale i v USA.

Meta IT je jednou z českých IT společností a zabývá se vývojem aplikací a informačních systémů na míru tak, aby kvalitně a efektivně naplnily potřeby klienta. Digitální transformace od analýzy dat až po vývoj, testování a nasazení je pro ně každodenní rutinou. Společnost byla založena v roce 2008 se sídlem v Brně, a nyní má i pražskou pobočku. Dlouholeté zkušenosti z nejrůznějších oblastí podnikání úspěšně uplatňuje při realizaci menších i větších projektů. Zpráva „Deloitte CE Technology Fast 50 2020“ společnost zařadila již podruhé mezi 50 nejrychleji rostoucích firem ve střední Evropě.

Označeno tagem