nabijte své dny a noci energií s novým moto e7 power

Síla a výkon se k sobě vždy perfektně hodí a společnost Motorola díky novému moto e7 power dělá obě tyto stránky přístupnější než kdykoliv předtím. Toto zařízení poskytuje úžasnou výdrž baterie, neuvěřitelnou spolehlivost a výkon, který zákazníci potřebují pro poskytnutí energie během svých nejrušnějších dnů a nocí, spolu s vynikajícími zážitky z fotoaparátu a displeje, které jsou v této cenové hladině extrémně vzácné.

Hrajte, učte se nebo pracujte bez jediné starosti díky masivní 5 000 mAh baterii, kterou disponuje moto e7 power. Přehrávejte hudbu až 76 hodin, videa až 14 hodin nebo prohlížejte web až 12 hodin na jedno nabití.1 S až dvoudenní výdrží baterie2 můžete vyrazit na celý víkend, aniž byste museli myslet na nabíjení.

6,5-palcový displej Max Vision HD+ nabízí jeden z nejlepších zážitků ze sledování v rámci série moto e, s poměrem stran 20:9 budou filmy, hry a videohovory vypadat co nejlépe. Ultraširokoúhlá obrazovka znamená, že váš oblíbený obsah bude vždy řádně viditelný.

Užijte si neuvěřitelnou odezvu díky osmijádrovému procesoru s taktem 2,0 GHz, který vám umožní více hrát, více sledovat a chatovat bez zpoždění.

Systém dvou fotoaparátů, kterým je moto e7 power vybaven, vám postačí, ať už chcete snímat větší snímky nebo se soustředit na malé detaily v životě. Hlavní fotoaparát s rychlým ostřením a rozlišením 13 MPx s PDAF (ostření pomocí fázové detekce) vám umožní dělat rychlé fotografie. Objektiv Macro Vision vás dostane 4x blíže k fotografovanému objektu jako standardní objektiv a zachytí i drobné detaily. Navíc si můžete být jisti, že s 5 MPx selfie fotoaparátem budete vždy vypadat co nejlépe.

Všechny tyto neuvěřitelné fotografie a videa můžete bez námahy ukládat do 64 GB spolehlivého zabudovaného úložiště.3 Pokud potřebujete více místa, můžete kdykoliv úložiště rozšířit až na 1 TB přidáním karty microSD.4

Společnost Motorola se věnuje dodávání hardwarových a softwarových funkcí, díky kterým bude váš čas s telefonem ještě lehčí a příjemnější. Čtečka otisků prstů, diskrétně umístěna v logu „batwing“ na zadní straně telefonu, umožňuje odemknout telefon jediným dotykem. Speciální tlačítko Asistenta Google na boční straně každého zařízení vám navíc pomůže rychle najít odpovědi a realizovat věci pouze pomocí vašeho hlasu.5

DOSTUPNOST

moto e7 power je nyní v České republice dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 2,990 Kč.

Informace o cenách a technické údaje naleznete na našem webu.

PRÁVNÍ VYLOUČENÍ ZODPOVĚDNOSTI

Některé funkce, funkčnost a technické parametry produktu mohou záviset na sítě a mohou podléhat dalším smluvním podmínkám a poplatkům. Všechny se mohou měnit bez předchozího upozornění. MOTOROLA, stylizované logo M, MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google Assistant je ochranná známka společnosti Google LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

1 Veškeré údaje o výdrži baterie jsou přibližné a založené na optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

2 Veškeré údaje o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli testovaném v rámci profilu smíšeného použití (který zahrnuje použití i pohotovostní čas) za optimálních síťových podmínek. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

3 Dostupné úložiště uživatele je menší díky mnoha faktorům včetně operačního systému, softwaru a funkcí využívajících část této kapacity; to se může s aktualizacemi softwaru změnit.

4 Podporuje až 1 TB kartu microSD, karty microSD se prodávají samostatně. Obsah s omezeními DRM nemusí být možné přesunout na kartu.

5 Ne všechny jazyky jsou podporovány. Seznam aktuálních jazyků podporovaných programem Google Assistant naleznete zde: assistant.google.com.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupena holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 63 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. Pro více informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.