Samsung spouští Galaxy Week: Získejte k mobilu Galaxy Buds Live navíc

Praha 22. 2. 2021 – Samsung spustil dvoutýdenní akční nabídku s názvem Galaxy Week. Pokud si od pondělí 22. 2. 2021 do neděle 7. 3. 2021 zakoupíte jeden z vybraných prémiových telefonů Samsung, získáte navíc jako bonus bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live v hodnotě 4 490 Kč. Nabídka je dostupná na e-shopu www.samsung.com/cz/galaxy-week/ i u dalších vybraných prodejců elektroniky.  

Pokud si během Galaxy Week pořídíte nové zařízení z řady Galaxy S21, Galaxy Note20, Galaxy Z Fold2 5G nebo Galaxy Z Flip 5G, dostanete k nákupu true wireless sluchátka Galaxy Buds Live v jakémkoli barevném provedení jako bonus. Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live nabízí ojedinělý design snoubený s komfortem a čistým zvukem. Jsou vybavena 11mm wooferem zajišťujícím dunivé basy, které doplňuje 6,5mm tweeter s minimálním zkreslením. Galaxy Buds Live jsou vybavena aktivním rušením hluku (ANC), které odfiltruje rušivé zvuky okolí, a vy se tak budete moct soustředit na práci nebo si jen v klidu užít oblíbenou skladbu. 

Vyměňte starý za nový a získejte navíc 3 500 Kč

Do konce března navíc pokračuje akce Trade-in, v jejímž rámci můžete získat bonus 3 500 Kč k výkupní ceně svého starého mobilního telefonu, pokud si zakoupíte telefon z řady Galaxy S21. Výkupní cena použitého mobilního telefonu se odvíjí od stavu zařízení a situace na trhu. Abyste mohli získat bonus, musíte doložit IMEI zakoupeného zařízení řady Galaxy S21 a doklad o koupi s datem od 29. 1. do 31. 3. 2021. Podrobné informace k akci jsou k dispozici na stránkách www.novysamsung.cz.

Buďte bez starostí, za polovic ceny

Pokud chcete být bez starostí, využijte nabídku pojištění telefonu z řady Galaxy S21 za polovinu původní ceny. Služba Samsung Care+ vás ochrání před náhodným poškozením mobilního telefonu po dobu až dvou let. Pokud chcete nabídku využít, musíte akční kód, který vám přijde do týdne od nákupu zařízení, uplatnit do 16. března. Akce platí pouze pro zařízení zakoupená do 9. března 2021. Pro více informací navštivte https://www.samsungcareplus.com/cz/#!/

Ilustrační fotografie k nabídce jsou k dispozici ZDE.

Fotografie Galaxy S21 jsou k dispozici ZDE.

Fotografie Galaxy Note20 jsou k dispozici ZDE.

Fotografie Galaxy Z Fold2 5G jsou k dispozici ZDE.

Fotografie Galaxy Z Flip 5G jsou k dispozici ZDE.

Fotografie sluchátek Galaxy Buds Live jsou k dispozici ZDE.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2020 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 62,3 miliardy USD. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.