Rohlík Bistro doplňuje nabídku o 15 jídel od 3 špičkových šéfkuchařů

/Praha, 24. 2. 2021/ Rohlík Bistro vzniklo z nápadu zachránit českou gastronomii během loňské jarní pandemie, a to nabídkou šokově zchlazených jídel z vyhlášených restaurací s doručením k zákazníkům domů. Díky úspěchu projektu a zájmu restaurací i zákazníků, se dnes nabídka rozšiřuje o dalších 15 jídel, připravených přímo pro Rohlík Bistro, od trojice špičkových šéfkuchařů. 


Kombinace kvalitních surovin a šokového zchlazení přinášejí zákazníkům ten nejlepší chuťový zážitek. „Zájem zákazníků o Rohlík Bistro nás těší a přinášíme jim rozšíření                          o další skvělá jídla, která pro ně z prvotřídních ingrediencí připravuje trojice vybraných šéfkuchařů, z nichž se každý specializuje na jiné kuchyně a pokrmy“, představuje novou část nabídky komerční ředitel Rohlík Group, Olin Novák. Připravili jsme i nové obaly, díky kterým zákazník ví, kdo z šéfkuchařů jídlo připravil. Uvnitř papírového sáčku jsou zavakuované komponenty pokrmu (např. omáčka, maso, příloha) a dopis přímo.                       od šéfkuchaře s instrukcí, jak jídlo nejlépe doma dopřipravit. Na tuto nabídku se mohou těšit zákazníci nejen v Česku, ale i v dalších zemích, kde Rohlík působí.


Jídla v nabídce jsou z kvalitních surovin, zákazníci si je doma jednoduše připraví a užijí si fantastickou chuť. Největší výhoda šokového zchlazení spočívá v tom, že jídla chutnají lahodně jako v restauraci, vydrží čerstvá i několik dnů, takže se zákazníci mohou vybavit na nějaký ten den dopředu. Pak už stačí jen jednoduše ohřát dle instrukcí od šéfkuchaře                 a speciality si vychutnat v pohodlí domova. Speciality jako v restauraci pořídí zákazník za ceny nesrovnatelně nižší, Premium zákazníci ještě s 15% slevou.

Představení trojice šéfkuchařů:

Petr Bureš – to nejlepší z Česka i ze světa

Petr je ostřílený kuchař s 30letou praxí v gastronomii. Během té doby se zvládl setkat se spoustou špičkových zahraničních kuchařů, od kterých čerpal inspiraci a zkušenosti, a také se díky nim naučil vnímat českou kuchyni zahraničníma očima. V nabídce Rohlík Bistro vaří mexické, francouzské i české speciality. Z jídel například jeho oblíbené chilli con carne, kuře na víně, hovězí na česneku a další.

Mahavir Kanswal – Indie se špetkou Evropy

Mahavir je talentovaný šéfkuchař původem z Indie, který se v oboru pohybuje přes 20 let. Roky sbíral zkušenosti ve špičkových restauracích, sám se nejvíce našel v experimentování. Nejraději totiž snoubí pokrmy z rodné Indie s těmi evropskými. Jeho jídla jsou zážitkem plným chutí, které umí strávníka nadchnout i překvapit. Jsme si jistí, že jeho gastro alchymii si zákaznicí zamilují po ochutnání například indické tomatovo-čočkové polévky nebo kuřecí tikka masaly s šafránovou rýží.

Gianluca Giardi – nefalšovaná tradiční Itálie

Gianluca s sebou na Rohlík přivedl nefalšovanou italskou kuchyni. Jeho do Prahy zase zavedla láska. Předtím než zakotvil v Česku, sbíral zkušenosti v restauracích v Dublinu, Sydney                        i v Londýně. Kuchařskou inspiraci nachází, kde se dá – u rodičů, klientů i na internetu. Sám má na kontě víc než 60 receptur: tradiční lasagne, gnocchi s hříbkovou omáčkou nebo tomatovou polévku.

Vybraný pokrm přiveze kurýr Rohlik.cz zákazníkovi až ke dveřím, a to už do 2 hodin od objednání.