Zyxel za minulý rok proškolil více než 1300 partnerů

3. 3. 2021, Praha – Společnost Zyxel Networks, jeden z nejaktivnějších výrobců síťových technologií, pokud jde o vzdělávání, proškolila v loňském roce více než 1300 svých obchodních partnerů v České republice a na Slovensku. Na vzniklou epidemiologickou situaci zareagovala velmi rychle a připravila dočasné řešení v podobě on-line certifikačních školení a webinářů.

Certifikační on-line školení

Tyto kurzy jsou místem, kde IT odborník získá nové znalosti, ze kterých bude následně profitovat celá organizace. Reselleři a partneři společnosti Zyxel, tak mají možnost se i v této nelehké době dále vzdělávat a být tak o krok napřed před konkurencí. Na výběr je ze 3 produktových kategorií, a to konkrétně podniková Wi-Fi, Switche a Security. Certifikační program je rozdělen do několika stupňů a během dvoudenních kurzů budou poskytnuty informace o produktech, technická teorie i praktická cvičení. Získáním certifikátu se účastník zařadí mezi preferované resellery. 

Více informací: www.zyxel.com/cz/cs/training/training.shtml

Webináře

Webináře se zaměřují nejen na produktové novinky, ale zejména na detailní představení nejrůznějších síťových produktových a projektových řešení pro oblast SMB. Účastníci webinářů oceňují zejména možnost získání aktuálních informací v krátkém čase, bez nutnosti cestování. V jeho průběhu mohou účastníci klást dotazy přes on-line chat, čímž je udržována plná interaktivita. Webináře se po celou dobu nahrávají, takže je možnost nahrávku opakovaně přehrát. 

Více informací: www.zyxel.com/cz/cs/support/webinar_list.shtml

O společnosti Zyxel Networks

Společnost Zyxel připojuje organizace i domácnosti k internetu již více než 30 let, a to vždy s důrazem na inovace a služby zákazníkům. V roce 1989 jsme začínali analogovými modemy. Dnes využíváme umělou inteligenci a cloud, abychom firemním i domácím uživatelům přinášeli rychlá, spolehlivá a bezpečná síťová řešení.

O vůdčí globální pozici společnosti Zyxel na komunikačním trhu svědčí mimo jiné:

–   působnost ve150 zemích celého světa,

– milion organizací, které díky našim řešením fungují chytřeji,

– 100 milionů zařízení propojujících svět.

Vytváříme sítě budoucnosti a pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.