Projektor Panasonic potěší fanoušky esportu. Nabídne akční obraz v reálném čase

Nové vylepšení umožňuje projektoru Panasonic PT-RQ35K poskytovat ještě kvalitnější akční obraz bez zpoždění.

Praha, 10. března 2021 – Fenomén esport zaznamenává ve světě obrovský nárůst popularity mezi diváky. Jednou z výzev tohoto odvětví je zajistit, aby diváci ve studiích a na stadionech mohli na velkých obrazovkách sledovat každý detail hry současně s hráči. Jakékoli zpoždění nebo přerušovaný obraz dokážou divákům ponořeným do sledování akce jejich zážitky zkazit. Tyto problémy řeší nejnovější sada pro vylepšení (ET-SUK10) na vysokou snímkovou frekvenci (HFR) od společnosti Panasonic pro projektor Panasonic PT-RQ35K, která přenáší diváky na stadionu a ve studiu mnohem blíže akci než kdykoliv před tím.

Vylepšení na vysokou snímkovou frekvenci (HFR) přináší kvalitnější obraz, rychlý a plynulý pohyb a menší zpoždění obrazu tím, že umožňuje laserovému projektoru DLP s 3 čipy a 30 500 lumeny přijímat a vysílat signály o frekvenci 240 Hz HD, a to pomocí jediného kabelu. Vylepšení dosažitelná pomocí této sady nelze přehlédnout. Vedle vylepšeného obrazu ocení diváci také snížení latence na pouhých 5 ms – ve srovnání s 82 ms u předchozích modelů projektorů Panasonic. Fanoušci tak zažijí vzrušení z akce v reálném čase.

„Toto průkopnické vizuální vylepšení přináší fantastický živý zážitek, který umožňuje divákům sledovat a reagovat na akci v reálném čase,” řekl Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic Business. „Jde o další důležitý přírůstek do našeho kompletního řešení produkce typu „glass-to-glass“ pro průmysl – od zachycení až po distribuci a zobrazení.”

Produkční řešení Panasonic Esports 4K podporuje růst odvětví pomocí technologie, která dokáže navodit a sdílet vzrušení z herního zážitku v rámci širokého publika. Nabízí rozsáhlé portfolio projektorů, které fanouškům zaručují výjimečný obraz s jasem až 50 000 lm a špičkově snadným používáním a spolehlivostí. Široká škála profesionálních displejů společnosti Panasonic zahrnuje interaktivní dotykové displeje i displeje ideální pro elegantní videostěny. Řada profesionálních kamer Panasonic a nová generace platformy pro zpracování živého videa IT/IP (KAIROS) splňují všechny požadavky na produkci videa v odvětví esportu.

Více informací o projektoru najdete na webu: https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/pt-rq35k 

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je celosvětovým lídrem ve vývoji inovativních technologií a řešení v oblasti spotřební elektroniky, bydlení, automobilového průmyslu a B2B. Společnost oslavila v roce 2018 sté výročí od svého založení a nyní po celém světě provozuje 528 dceřiných společností a 72 přidružených společností. Za obchodní rok končící 31. března 2020 vykázala konsolidované čisté tržby ve výši 61,9 miliardy EUR. Společnost se zavázala přinášet nové hodnoty prostřednictvím inovací. Své technologie používá k vytvoření lepšího života a světa pro zákazníky. 

Další informace o společnosti Panasonic: https://www.panasonic.com/cz/ 

Informace o kategorii Panasonic Visual System Solutions

Panasonic Visual System Solutions je obchodní jednotka Panasonic System Communications Solutions Europe (PSCEU) se sídlem ve Wiesbadenu (Německo). Zobrazovací řešení Panasonic nabízí širokou řadu spolehlivých projektorů s vysokým jasem a také vysoce kvalitní profesionální displeje. Od divadel po univerzity, muzea nebo nákupní centra, od živých akcí po firemní instalace a vzdělávání jsou naše projektory a profesionální displeje snadno použitelné, udržovatelné a navržené tak, aby měly dlouhou životnost a nízké provozní náklady.
Další informace najdete na adrese: https://business.panasonic.cz/vizualni-systemy/