Zaloto spustilo nový podcast pro finanční poradce a manažery bank

Nový podcast Finance FM nahlíží do „kuchyně“ úspěšných lidí i firem finančně-poradenského světa. Odhaluje know-how, inspiruje a snaží se přispět ke kultivaci celého oboru. Za podcastem stojí finanční marketplace Zaloto Marka Kříže a Martina Šetka. Moderátorem je český podcastový průkopník Dan Tržil, který má zároveň na svědomí kompletní produkci podcastu. 

Podcast Finance FM je určen především pro manažery bank, šéfy poradenských firem a finanční specialisty, kteří se rádi vzdělávají a profesně posouvají. „Různých podcastů s finanční tematikou existuje celá řada, kvalitou ale většinou pokulhávají. Proto jsme se při tvorbě podcastu Finance FM spojili se špičkovým expertem, abychom zajímavý a užitečný obsah přinesli v odpovídající formě,“ říká spoluzakladatel Zalota Marek Kříž.  

Hosty podcastu zpovídá Dan Tržil, který stál na počátku rozvoje podcastů v Česku. Kromě tvorby vlastních podcastů Proti Proudu a Na vlně podnikání vyrábí již několik let podcasty na zakázku pro firmy. Produkčně je podepsán i pod tvorbou podcastu Finance FM.   

Hosté z řad zajímavých osobností finančně-poradenského světa se s posluchači podělí o osvědčené pracovní metody, léty prověřený přístup ke klientům i další know-how. Dojde ale i na jiná témata, třeba na vlastní efektivitu, řízení týmu nebo budoucnost celého oboru. 

Široké spektrum témat ukázal první díl podcastu, jehož hostem byl Generální ředitel SAB Servis Mojmír Urbánek. Kromě odlišných způsobů fungování poradenských firem, významu zázemí pro finanční poradce a další existence oboru v době technologické v něm došlo i na témata jako placení za poradenské služby nebo vnímání vlastních chyb.          

Kromě tradičního formátu rozhovoru bude podcast Finance FM přinášet i speciální diskuzní díly, ve kterých budou hosté z bank, poradenských společností, ale i fintech startupů diskutovat o strategičtějších a dlouhodobějších tématech v širších souvislostech. 

Podcast Finance FM najdete na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.  

O Zaloto

Zaloto je finanční a hypoteční marketplace neboli tržiště, které zprostředkovává hypoteční poptávky zákazníků s nezávislými finančními specialisty. V hypotečních poptávkách je Zaloto největším zprostředkovatelem v Česku i na Slovensku. Od roku 2019 obsloužilo přes 70 000 klientů, kteří poptali přes 160 mld. korun v hypotékách. V systému má aktuálně přes 600 ověřených finančních poradců a bank, které klientům přiřazuje na základě minulých referencí, zkušeností a dalších parametrů. Kromě hypoték se zaměřuje také na zprostředkování povinného ručení a životního pojištění.