NVIDIA Reflex míří do Overwatch. V testech snížil latenci systému až o polovinu

Implementace nástroje NVIDIA  Reflex se neustále rozšiřuje. Už v únoru se v rámci testování dostala do Rainbow Six Siege a nyní se dočkali i hráči další populární online hry. Reflex je přístupný v rámci Overwatch Public Test Region (PTR)

NVIDIA Reflex snižuje latenci systému a dává tak kompetitivní výhodu v podobě přesnějšího míření, rychlejších reakcí a lepšího sledování cíle jen tím, že technologii zapnou v nastavení hry. Testy zatím naznačují, že v Overwatch může jít o zatím nejzdařilejší integraci této funkce. Reflex totiž během nich dokázal v populární hře snížit latenci až o 50 % v závislosti na modelu GPU.

Majitelé GPU GeForce mohou v Overwatch získat výhodu při míření

Správné vybavení hraje velkou roli téměř ve všech sportovních disciplínách. Výjimkou není ani esport, kde tuto roli zastává GPU, monitor a herní periferie. Jejich správná volba umožní hráčům plně využít svůj potenciál, protože nižší latence jim umožní získat právě ten zlomek sekundy navíc, který je často dělí mezi digitálním životem a smrtí.

Hráči Overwatch s GeForce GTX řady 900 a vyšší si nyní mohou vyzkoušet NVIDIA Reflex ještě před tím, než se podívá do hlavní hry. Stačí k tomu nejnovější Game Ready ovladače. S nimi je třeba se připojit na Overwatch PTR server, přejít do možností zobrazení a zapnout NVIDIA Reflex Low Latency.  Latenci systému je možné díky tomu redukovat až o polovinu. Hráči tak budou moci přesněji mířit a rychleji reagovat bez ohledu na volbu hrdiny, schopností nebo zbraní. 

Overwatch také nabídne Latency Flash Indicator. Pokud hráči vlastní monitor s podporou Reflex Latency Analyzer a mají též GeForce Experience, mohou jej zapnout a monitorovací obdélník umístit k požadované lokaci. Indikátor jim vždy ukáže přesnou hodnotu latence.

NVIDIA Reflex nabírá na obrátkách

NVIDIA Reflex již podporuje 7 z 10 nejpopulárnějších online FPS. Pro vývojáře je nyní snazší tuto revoluční technologii do svých her implementovat, protože je součástí hlavní linie Unreal Engine 4.

Doporučené odkazy:

Overwatch PTR podporuje NVIDIA Reflex:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/overwatch-reflex-out-now-on-test-server

NVIDIA Reflex na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/reflex-low-latency-platform/

NVIDIA Reflex podporované produkty:
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/technologies/reflex/supported-products/
NVIDIA DLSS Plugin a Reflex v Unreal Engine:

https://news.developer.nvidia.com/nvidia-dlss-and-reflex-now-available-for-unreal-engine-4-26/