Hrajte s novými herními sluchátky Logitech G333 Gaming Earphones pro PC a mobilní zařízení

Doplňte si výzbroj herními sluchátky Logitech G333

Praha, Česká republika – 16. března 2021 — Logitech G, značka společnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) a přední inovátor herních technologií a vybavení, uvádí nejnovější přírůstek do své oceňované rodiny herních zvukových produktů, herní sluchátka Logitech G333 Gaming Earphones.

G333 Gaming Earphones White LIFE 2

G333, první sluchátka do uší od značky Logitech G, jsme navrhli speciálně pro hráče. Díky duálním zvukovým měničům v každém špuntu – jeden pro hluboké basy, druhý pro střední a vysoké tóny – přinášejí zvukový zážitek s bohatou zvukovou scénou, která odhalí každý detail herního prostředí a jasně oddělí hlasový chat.

Kabelová sluchátka G333 jsou kompatibilní s PC, konzolami Xbox, PlayStation a Nintendo Switch, stejně jako s mobilními zařízeními, tablety a dalšími zařízeními, a to díky konektoru jack 3,5 mm a přiloženému adaptéru USB-C.

Aby se pohodlně vešla do uší, dodávají se se špunty z měkkého silikonu ve třech velikostech. Robustní hliníkové pouzdro a ploché kabely, které se nezamotávají, zajišťují spolehlivost, odolnost a prvotřídní vzhled i dojem. Tato sluchátka disponují také vysoce kvalitním in-line mikrofonem a integrovaným ovládáním zvuku přímo na kabelu. Dodávají se s vlastním měkkým pouzdrem na cestování. 

G333 Social Three Colorways 16x9

Cena a dostupnost

Logitech G333 je od dnešního dne v prodeji ve třech barevných provedeních – černé, bílé nebo fialové na LogitechG.com a brzy také u vybraných distributorů v Česku a na Slovensku za doporučenou maloobchodní cenu 1 390 Kč s DPH.

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, náhlavní sady, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.com, firemním blogu nebo @LogitechG.