První sada herního vybavení od Logitech G oficiálně licencovaná pro hru League of Legends je nyní k dostání po celém světě

Kolekce, inspirovaná populární virtuální dívčí hudební skupinou K/DA, kterou tvoří šampionky z alternativního vesmíru hry League of Legends, nabízí výkonné herní vybavení od Logitech G s unikátním designem ve stylu K/DA

Praha – 16. března 2021 – Logitech G, značka společnosti Logitech a přední inovátor v oblasti herních technologií a vybavení, rozšiřuje své portfolio o oficiálně licencované herní produkty League of Legends. Produktová řada K/DA, poprvé představená v říjnu 2020, vznikla v rámci exkluzivního mnohaletého partnerství se společností Riot Games, která je tvůrcem League of Legends (LoL), aktuálně nejhranější počítačové hry na světě.

„Díky tomuto partnerství můžeme uvést několik nových exkluzivních produktů, které poskytnou fanouškům populární hry League of Legends ten nejlepší zážitek ze hry,“ říká Jiří Pacovský, gaming marketing manager společnosti Logitech pro Česko a Slovensko. „Je nám ctí, že jsme se stali oficiálním a exkluzivním partnerem společnosti Riot Games pro League of Legends,“ 

Kolekce inspirovala zejména populární virtuální dívčí K popová hudební skupina K/DA, kterou tvoří šampionky z alternativního vesmíru hry League of Legends – Akali, Ahri, Evelynn, Seraphine a Kai’Sa. Fanouškům nabízí velmi výkonné herní vybavení od Logitech G s unikátním designem přímo ve stylu K/DA. 

K  zařízením z kolekce K/DA oznámeným už dřív, dnes příznivcům Logitech G přibyla další dvě: herní myš Logitech G502 HERO a mechanická herní klávesnice Logitech G PRO s barvami, grafikou a logem K/DA. Nyní kolekce K/DA obsahuje šest kousků herního vybavení, které potěší všechny hráče a zvýší jejich šance na vítězství. 

Středobodem kolekce je bezdrátová náhlavní souprava Logitech G733 K/DA LIGHTSPEED. Rozpalte to s naší novou náhlavní soupravou plnou pokročilých dovedností ve svěžím stylu stejně jako Akali. Tato plně vybavená herní sluchátka s mikrofonem a měkkými dvouvrstvými náušníky z paměťové pěny, o hmotností pouhých 278 gramů je jednou z nejlehčích a nejpohodlnějších náhlavních souprav, které Logitech G kdy navrhl.

Nová herní sluchátka Logitech G333 K/DA jsou první sluchátka značky Logitech G do uší. Díky duálním zvukovým měničům v každém uchu, jeden pro hluboké basy, druhý pro střední a vysoké tóny, přináší G333 úžasný zvukový výkon a audioherní zážitek. Ahri miluje sluchátka G333 ve stylu K/DA, které jí umožní být v pohybu a zlepšovat její hru.

Originální myš G502 je u hráčů velmi oblíbená od svého uvedení na trh. Myš Logitech G502 HERO K/DA se pyšní špičkovým snímačem HERO, který vyniká rychlostí, přesností a citlivostí. Je to dosud nejvýkonnější a nejpřesnější herní snímač, jaký kdy společnost Logitech vyrobila. Celkovou hmotnost myši Logitech G502 HERO a její těžiště je možné upravit vhodným rozmístěním dodávaných závaží.

Bezdrátová myš Logitech G305 K/DA LIGHTSPEED vám pomůže odemknout všechny schopnosti. Je kompaktní, lehká a vysoce výkonná. S hmotností pouhých 99 gramů pro vysokou manévrovatelnost je G305 vybavena senzorem HERO a bezdrátovými technologiemi LIGHTSPEED v designu, který hráči milují. Myš je nyní obohacená o styl K/DA a připravena k akci – stejně jako Kai’Sa.

Profesionálové nás požádali a my je vyslechli. Klávesnici Logitech G PRO, v kompaktním provedení s profesionálními klikacími spínači, testovali profesionálové, prověřily turnaje, zkrátka stvořili jsme ji k vítězství. Nyní je dostupná i v ryze estetickém provedení K/DA jako Logitech G PRO K/DA.

Herní podložku pod myš Logitech G840 K/DA jsem vybrali pro její obrovskou plochu, která dává hráčům víc prostoru na hraní, a vytváří velké plátno pro umělecké dílo K/DA. V prostoru, který potřebujete pro hraní, se ujměte hlavní role po boku Evelynn. Herní podložka pod myš G840 má gumovou základnu, která umožňuje rychlé a plynulé pohyby rukou i při vysokých rychlostech a neomezené možnosti pohybu díky povrchu vyladěnému na výkon. Výsledkem je vynikající ovládání myši ozdobené ilustrací celé skupiny, včetně jejího nejnovějšího spojence – Seraphine.

Dostupnost

Nové produkty jsou od dnešního dne k dostání po celém světě na LogitechG.com a brzy také u vybraných distributorů v Česku a na Slovensku. 

O značce Logitech G

Logitech G, značka společnosti Logitech International, je celosvětově přední výrobce herních zařízení pro PC a konzole. Logitech G se zaměřuje na to, aby hráčům na všech úrovních nabízela nejlepší produkty v tomto oboru – klávesnice, myši, náhlavní sady, podložky pro myši a simulátory, například volanty a letecké kniply, které vznikly díky spojení inovativního designu, vyspělých technologií a hluboké vášně pro hraní. Společnost Logitech International se sídlem v Lausanne byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Více informací o společnosti Logitech G můžete získat na webových stránkách www.LogitechG.com, firemním blogu nebo @LogitechG.

O hře League of Legends

Hra League of Legends je týmová strategická hra se dvěma týmy pěti mocných šampionů, jejichž hlavním cílem je zničit soupeřovu stavbu zvanou Nexus. Přidejte se také! Vyberte si z více než 150 šampionů a svádějte velkolepé souboje, sbírejte zkušenosti a likvidujte věže, abyste si probojovali cestu k vítězství. LoL je gigantem herního průmyslu. Tuto hru hraje každý den až 8 milionů hráčů najednou.