S projektorem Epson si užijete velikonoční pohádky i herní turnaj

Využijte volného času během velikonočních svátků ke strávení nezapomenutelných okamžiků s vašimi blízkými. O zábavu se postará stylový laserový miniprojektor Epson EF-11, který pozvedne zážitek z oblíbených filmů, sledování velikonočních pohádek nebo nelítostného herního souboje na novou úroveň.

Užijte si ostrý obraz o úhlopříčce až 150 palců s neuvěřitelně jasnými detaily díky technologii Epson 3LCD. Promítat navíc můžete na téměř jakýkoliv povrch bez nutnosti použití plátna. Pomocí vestavěné technologie Miracast nebo HDMI vstupu můžete k projektoru snadno připojit Blue-ray přehrávač, chytrá zařízení nebo herní konzole a zábava tak může začít. Milovníky vysoce kvalitního zvuku potěší model EF-12, který navíc disponuje zabudovaným reproduktorem YAMAHA.

-Konec-

Poznámky pro editory

O společnosti Epson

Společnost Epson, globální technologický lídr, se zaměřuje na to, aby byla pro společnost nepostradatelná – spojuje lidi, věci a informace pomocí nebývale efektivních, kompaktních a precizních technologií. Společnost se soustředí na to, aby přinášela inovace a překonala očekávání zákazníků v oblasti inkoustového tisku, vizuální komunikace, nositelné elektroniky a robotiky. Epson je hrdý na to, že pomáhá spoluvytvářet udržitelnou společnost, stejně jako na své dlouhodobé snahy o naplnění Cílů udržitelného rozvoje OSN. Globální korporace Epson Group vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku dosahuje ročních prodejů v hodnotě přesahující 1 miliardu JPY. global.epson.com