Lidl ve Sviadnově přivítá v pondělí první zákazníky

Společnost Lidl otevírá v pondělí 22. března novou prodejnu v ulici Horní ve Sviadnově. Zákazníky čeká vzdušný a velkoryse řešený vnitřní prostor s dostatkem denního světla, díky kterému bude nakupování na prodejní ploše o velikosti přes 1400 m2 velice komfortní. Návštěvníci jistě ocení také široké uličky či pokladny s velkým odkládacím prostorem.

Další prodejna v Moravskoslezském kraji přinese zákazníkům příjemné a pohodlné nakupování od začátku až do konce. V nové prodejně ve Sviadnově rozhodně nebudou chybět velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Díky pekárně, která je součástí prodejny, bude také k dispozici široký výběr čerstvého pečiva. Zákazníci mohou v rámci nové prodejny využít i WIFI připojení zdarma či si zpříjemnit nákup lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

U prodejny samozřejmě nechybí ani prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 123 automobilů včetně vyhrazených parkovacích stání pro rodiny s dětmi. Aby zákazníci našli vždy místo k zaparkování, je parkoviště současně vybaveno závorovým systémem. Pro majitele elektromobilů bude připravena nabíjecí stanice. 

„První den otevření nové prodejny ve Sviadnově je navíc spojen s podporou místní Mateřské školy Pohoda. V pondělí ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze školka pořídí venkovní učebnu pro děti,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. 

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 265 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem