Připravte se na chytré hodinky OnePlus

Praha, 18. března 2021 – Vůbec první hodinky OnePlus budou uvedeny společně s řadou OnePlus 9 23. března a přidají nový prvek k pohodlí a bezproblémovému propojení mezi všemi zařízeními OnePlus.

OnePlus se nejprve zaměřil na vlajkové lodě smartphonů, ale je zřejmé, že uživatelé smartphonů vyžadují komplexní a propojený zážitek. Přirozeně tak pozornost zaměřil na chytré hodinky. Ty jsou dnes více než pomocníkem, který přináší informace o čase a srdeční frekvenci. Jedná se o výkonná zařízení schopná pozvednout osobní digitální zážitek na novou úroveň. A nemůžeme opomenout, že chytré hodinky jsou nejžádanějším zařízením, po kterém volala komunita OnePlus.

Zařízení, která jsou součástí ekosystému OnePlus, nabízejí módní design, poskytují bezproblémové propojení a nejlepší uživatelskou zkušenost ve své třídě. Můžete se těšit na:

  • Výjimečný design
  • Bezproblémové propojení se smartphony OnePlus, zvukovými periferiemi a dalšími přístroji, díky čemuž je inteligentní ovládání všech těchto zařízení jednoduché a intuitivní
  • Nejlepší zážitek ve své třídě za dostupnou cenu 

Chcete se dozvědět více o hodinkách OnePlus? Nezapomeňte na uvedení OnePlus 9 Series 23. března.

O značce OnePlus:

OnePlus je globální výrobce mobilních telekomunikačních zařízení, který nejde cestou zavedených technologických koncepcí. V duchu svého sloganu „Never Settle“ je značka OnePlus tvůrcem zařízení, která se vyznačují dokonalým designovým ztvárněním, prvotřídní výrobní kvalitou a použitím vysoce výkonného hardwaru. Značka OnePlus zakládá svůj úspěch na vytváření silných vazeb se svými fanoušky a roste spolu se svou komunitou. Pro více informací navštivte OnePlus.com nebo jejich účty na Facebooku, Twitteru, Instagramu, Redditu a YouTube.