V Kravařích vznikne nová prodejna Lidl

Společnost Lidl zahájila v průběhu února stavbu nové prodejny v Kravařích, která se bude nacházet v ulici Opavská. Prodejna o prodejní ploše přes 1400 m2 nabídne zákazníkům komfortní nakupování od začátku až do konce. Klíčovým aspektem nově vznikající budovy je také šetrnost k životnímu prostředí. Otevření nové prodejny v Moravskoslezském kraji je plánováno na podzim tohoto roku.

Nová prodejna v Kravačích nabídne zákazníkům komfortní nakupování po celou dobu jejich návštěvy. K dispozici budou nejen velké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků, ale také široky sortiment pečiva z pekárny, která bude přímo součástí nové prodejny. Nová prodejna nabídne také benefit v podobě WIFI připojení zdarma či možnosti zakoupení kávy s sebou.

Pro zákazníky bude k dispozici prostorné parkoviště o kapacitě 119 parkovacích míst, které bude vybaveno místy o šířce 2,70 m, což je o 20 cm více než standardní parkovací stání. Současně budou vyčleněna i parkovací místa pro rodiny s dětmi. Nedílnou součástí parkoviště bude také nabíjecí stanice, kterou jistě ocení majitelé elektromobilů.  

Výstavba nové budovy je realizována s vysokou šetrností k životnímu prostředí. „K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. K osvětlení interiéru prodejny i parkoviště bude využito úsporné LED osvětlení,“ uvádí mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Termín otevření nové prodejny je naplánován na podzim tohoto roku. 

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 265 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem