Vylepšený Panasonic TOUGHBOOK 33 pomáhá hasičům i vojákům

Vylepšený výkon, paměť a úložiště v robustním notebooku 2v1 nejnovější generace od společnosti Panasonic – vše za cenu srovnatelnou s předchozím modelem

PRAHA, 23. března 2021 – Společnost Panasonic přichází se svou nejnovější generací populárního odolného notebooku TOUGHBOOK 33, nyní s o 40 % rychlejším výkonem, dvojnásobnou pamětí a dvojnásobně velkým úložištěm oproti svému předchůdci – a to vše za srovnatelnou cenu. Zmodernizovaný notebook 2v1 s odnímatelným displejem s okamžitým náběhem je pracovním hrdinou pro terén i mimořádné události. Hodí se pro firmy po celé Evropě. Společnost Panasonic věří, že díky zmíněným nejnovějším upgradům si TOUGHBOOK 33 svou vedoucí pozici na trhu udrží i do budoucna.

Dvoujádrový procesor předchozího modelu nahradil čtyřjádrový Intel® Core® i5-10310U desáté generace s technologií Intel® vPro Technology. Díky tomu nabízí TOUGHBOOK 33 druhé generace až o 40 % vyšší výpočetní výkon při zachování dvacetihodinové výdrže s bateriemi vyměnitelnými uživatelem za provozu.

Nejnovější model Panasonic TOUGHBOOK 33 disponuje zvojnásobnou pamětí oproti svému předchůdci, standardních 16 GB RAM (volitelně i 32 GB) namísto původních 8 GB. Dvojnásobnou kapacitu má nově také úložiště, 512 GB (místo 256 GB) s použitím disku NVMe Opal SSD, který sám šifruje v reálném čase, uvolňuje kapacitu zpracování a nabízí vylepšenou ochranu dat pro průmyslová odvětví citlivá na informace, jako jsou pohotovostní služby, bezpečnostní  a obranné složky.Pro organizace, které vyžadují zvýšené zabezpečení dat, je na projektové bázi k dispozici rychle odpojitelná jednotka SSD. Mezi další vylepšení patří nejnovější připojení WiFi (Intel Wireless 6 AX 201) a Bluetooth 5.1, a port USB Type-CTM s možnostmi dobíjení.

Zařízení s Windows 10 Pro obsahuje 12” duální kapacitní dotykový displej s rozlišením 1 200 cd/m2 QHD (2 160 x 1 440 pixelů) s poměrem stran 3:2, který je čitelný venku i na slunci, umožňuje psaní 10 prsty a dokonce i ovládání v rukavicích. Kromě toho je součástí také digitální pero IP55 pro pracovníky, kteří potřebují nejvyšší úroveň přesnosti psaní, kreslení nebo podpisu v nejnáročnějších povětrnostních podmínkách.

Díky odpojitelné klávesnici a 6 režimům použití, komplexní řadě průmyslových portů a daším možnostem přizpůsobení nabízí toto zařízení 2v1 pro mobilní pracovníky to nejlepší ze všech oblastí. Nový model TOUGHBOOKU 33 je odolný proti pádu z výšky až 150 cm a se stupněm krytí IP65 proti prachu a vodě je dostatečně přizpůsobené pro jakékoli venkovní prostředí.

„TOUGHBOOK 33 se hodí pro veřejný sektor a pracovníky pracující v terénu po celé Evropě. 35 hasičských sborů po celé Velké Británii ho již používá jako mobilní datový terminál,“ uvedl Dirk Weigelt, produktový manažer pro odolná mobilní zařízení Panasonic pro Evropu. „Vylepšení druhé generace zajišťují, že je zařízení připraveno pro budoucnost k dlouhodobému používání, s neuvěřitelně konkurenceschopnými cenami a trvalou kompatibilitou se stávajícími periferiemi, doky a držáky.“

Cena 2v1 notebooku TOUGHBOOK 33 začíná na 3 552 eurech + DPH a tabletu TOUGHBOOK 33 na 2 992 eurech + DPH.

Další informace naleznete na adrese: www.toughbook.eu 

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Naším cílem je, aby spolu technologie neviditelně spolupracovaly a společnosti se tak mohly soustředit pouze na úspěch. Věříme, že by technologie měly především fungovat bez potíží. Podniky uspějí, pokud se budou moc zaměřit pouze na své zákazníky a všechny technologie jim budou nápomocny jako jeden celek. Proto jsme odhodláni vyvíjet produkty a řešení, které jsou tak samozřejmou součástí způsobu práce našich zákazníků, že jsou téměř neviditelné. Je to jako koňská síla v pozadí, která pohání obchodní úspěch. 

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

• Broadcast & ProAV vám umožňuje vyprávět příběh prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a řešení, které zajišťují hladký provoz a vynikající poměr ceny a výkonu v rámci celé řady dálkově ovládaných kamer, přepínačů, studiových kamer a ENG P2HD. Řada filmových kamer modelů VariCam a EVA1 zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.

• Communication Solutions nabízí nejlepší telefonní systémy, terminálová zařízení SIP a profesionální „síťové“ skenery, díky kterým se můžete soustředit na komunikaci, nikoli na připojení.

Computer Product Solutions poskytuje mobilním pracovníkům možnost pracovat kdekoli s řadou odolných notebooků Toughbook, podnikových tabletů Toughpad a elektronických systémů pro prodejní místa (EPOS). Společnost Panasonic byla v roce 2017 evropským lídrem a dosáhla tržního podílu 57 % v prodeji odolných notebooků

• Industrial Medical Vision vyrábí aplikace pro různé segmenty včetně medicíny, biologických věd, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje kompletní kamerové systémy a OEM kamerové systémy a vy tak můžete vidět to, co je lidskému oku téměř neviditelné.

• Security Solutions staví na tradici poskytování záznamů CCTV v průkazné kvalitě. Zajišťuje nejvyšší kvalitu obrazu za všech podmínek díky využití vysoce spolehlivých kamer s pokročilou technologií a systémům pořizování obrazového záznamu. Můžete se tak cítit v bezpečí.

• Visual System Solutions nabízí nejširší řadu profesionálních displejů a projektorů a umožňuje profesionálům v oblasti audia a videa svobodně tvořit. S tržním podílem 39 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource > 5 klm FR17, 3. čtvrtletí, mimo 4K a digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Společnost Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji řady elektronických technologií a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, zařízení pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslavila 100 let od svého založení. Nyní provozuje 582 dceřiných společností, 87 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 62,5 miliard EUR za rok končící 31. března 2019. Společnost se napříč všemi divizemi snaží s použitím inovací vytvářet nové hodnoty. Díky svým technologiím chce vytvořit lepší svět a lepší život pro své zákazníky. Více o společnosti Panasonic najdete na: https://www.panasonic.com/global