Ultimátní bezdrátový gamepad EVOLVEO Ptero 4PS napříč platformami

Plně univerzální ovladač EVOLVEO Ptero 4PS pro všechny nadšence pro hru nejen na konzolích ale i mobilních telefonech

24. 3. 2021 – EVOLVEO přináší novinku do své produktové řady Ptero Gaming, která je určena herní komunitě, a představuje univerzální gamepad EVOLVEO Ptero 4PS. Mezi přednost tohoto gamepadu patří bezdrátové připojení, spolupráce napříč platformami, sluchátkový výstup i reproduktor a duální vibrace pro vyšší zážitek ze hry. EVOLVEO Ptero 4PS podporuje nejen PlayStation 4, ale také hru na PC pod Windows nebo na mobilních zařízeních s operačním systémem iOS nebo Android včetně Android boxů.

Bezdrátové připojení zajišťuje technologie Bluetooth, gamepad EVOLVEO Ptero 4PS je možné také připojit pomocí microUSB konektoru. Součástí sady je i odnímatelný držák mobilního telefonu, který umožní hraní her na chytrém telefonu do velikosti displeje 6,9″ a šířky 8 cm. Gamepad v ergonomickém herním designu je bohatě vybaven ovládacími prvky s klasickým rozvržením tlačítek a s dvojicí přesných joysticků. Má čtyři zadní tlačítka a další čtyři funkční tlačítka vpředu. Pro hraní her na PS4 je gamepad vybaven také touchpadem. Dále je gamepad vybaven efektním RGB podsvícením pro indikaci zapnutých vybraných funkcí. Vysokokapacitní Li-Ion akumulátor 600 mAh se nabíjí pomocí USB kabelu. 

Gamepad EVOLVEO Ptero 4PS je plně kompatibilní s Windows 10 a také s Android 10 a vyšší, což umožňuje hrát například aktuální kompatibilní herní tituly jako jsou Asphalt 8: Airbourne, Assassin’s Creed Identity, Badland, Bike Mania – Racing Game, COD, Dead Trigger, Dead Trigger 2, Dragon Fly Full, Metal Slug nebo Skateboard Party 2.*

Kompatibilita s iOS 13 a vyšší umožňuje pomocí gamepadu EVOLVEO Ptero 4PS hrát mimo jiné Grid & Real Racing 3, Evoland 2, Asphalt 8, Monster Hunter Unite, Modern Combat 5, Death Road to Canada, Galaxy on Fire 2, Bastion, Wayward Souls, Inside, Neon Chrome nebo GTA: San Andreas.*

Dostupnost a cena
Bezdrátový gamepad EVOLVEO Ptero 4PS je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 1 149 Kč včetně DPH. 

Specifikace:

odnímatelný držák mobilního telefonu 

vhodné pro smartphony do 6,9″ a 8 cm šířky

ergonomický komfortní design

široká kompatibilita a klasické rozvržení tlačítek

dvojice přesných joysticků

4 zadní tlačítka (L1/L2/R1/R2)

4 funkční tlačítka

automatické vypnutí šetří baterii

touchpad pro ovládání her na PS4

reproduktor

3,5mm jack výstup

vysokokapacitní Li-Ion akumulátor 600 mAh

nabíjení pomocí USB kabelu

podpora operačních systémů: Android 10 a vyšší, iOS 13 a vyšší, Windows 10 a vyšší

Produktová řada EVOLVEO Ptero Gaming je součástí série profesionálního herního příslušenství. Toto příslušenství je navrženo ve spolupráci s profesionálními hráči a splňuje nejpřísnější kritéria herní komunity. Klade důraz na rychlost, přesnost a pohodlí uživatele. Kvalitní materiál nabízí vysokou odolnost a dlouhou životnost i při náročném používání.

*Uvedené aplikace jsou ve vlastnictví třetích stran. Jejich podpora, dostupnost nebo funkce se mohou v čase měnit bez předchozího upozornění.

www: https://eshop.evolveo.com/evolveo-ptero-4ps–bezdratovy-gamepad-pro-pc–playstation-4–touchpad–reproduktor/

Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeuEVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.