V Dobříši si nově nakoupíte v BILLE

  • Dnes se otevřel zcela nový a moderní supermarket BILLA ve středočeském městě Dobříš
  • Za rok 2021 se jedná už o druhou nově otevřenou prodejnu BILLA v celé České republice
  • Na zákazníky čeká široký výběr z 8 000 produktů včetně regionálních specialit s označením BILLA Regionálně

Supermarkety BILLA se v letošním roce rozrostly už o dvě nové prodejny. Druhá v pořadí, se veřejnosti otevřela dnes v Dobříši, kde dominuje menšímu obchodnímu centru v ulici Příbramská. Nejnovější obchod společnosti BILLA je celkem 241. prodejnou v celé České republice. Jedná se o první prodejnu BILLA v Dobříši, v Středočeském kraji je to již 42. prodejna. 

Veřejnosti se nová prodejna společnosti BILLA otevřela dnes, v pondělí 29. března, v Příbramské ulici v 7.00 hodin ráno. Jako obvykle na zákazníky čekala malá pozornost, nákupní taška zdarma a k nákupu nad 500 korun šumivé víno.  Nová prodejna v Dobříši bude běžně otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 21.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 21.00 hodin. K pohodlnému nákupu na prodejní ploše o rozloze více než 900 m2 přispěje 80 parkovacích míst, včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované. 

„Město Dobříš bylo další z lokací, kde jsme evidovali zvýšený zájem o naše služby. Jsme proto velice rádi, že se nám podařilo přání našich zákazníků vyslyšet a otevřít zde náš nový supermarket,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR. „Letošní rok pro nás bude ve smyslu expanze velmi bohatý, do konce roku máme v plánu otevřít dalších 12 prodejen a přiblížit se tak zákazníkům i v dalších lokalitách České republiky,“ dodává Jaroslaw Szczypka. 

V novém supermarketu BILLA v Dobříši se zákazníci mohou těšit na širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů. V sortimentu naleznout přes 8 000 položek od tuzemských či zahraničních producentů včetně regionálních specialit s označením BILLA Regionálně.

Privátní značky společnosti BILLA

Společnost BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých a regionálních dodavatelů. Čerstvé maso výhradně z českých chovů pořídíte pod značka Vocílka, jejíž tváří je populární šéfkuchař Jan Punčochář. České ovoce a zeleninu v regálech najdete pod značkou Česká farma. Kvalitní produkty značky Clever jsou zaručeně dobrou volbou pro spořivé zákazníky. Značka BILLA Premium zahrnuje špičkové potraviny pro ty největší gurmány. A pokud spěcháte, tak veškeré saláty, bagety a hotová jídla nabízí BILLA Easy. 

BILLA a podpora regionálních výrobců

Předností sítě prodejen BILLA v České republice je nabídka rozmanité palety českých výrobků. BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých regionálních dodavatelů. Jejich produkty ve svých prodejnách nabízí za příznivé ceny. 

Věrností klub BILLA Bonus Club

Nejstarší a nejúspěšnější věrnostní systém v současnosti registruje přes dva miliony členů a více než 60 % z nich svoji klubovou kartu aktivně využívá nejméně jednou týdně. Také v novém supermarketu v Čestlicích získají zákazníci BILLA Bonus Clubu například slevu až    50 % na vybraný běžný sortiment a několikrát ročně také 10% slevu na celý nákup. V neposlední řadě pak členové BILLA Bonus Clubu získávají zdarma svůj oblíbený časopis Gusto.

E-mail: d.bratankova@billa.cz

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 241 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever. 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. 
Více informací na: http://www.billa.cz