Kenth Juthberg posiluje pozici CN Group ve Skandinávii

Praha, 31.3. – Obchodní tým CN Group má od letošního března novou posilu. Je jí Švéd Kenth Juthberg, který bude společnost zastupovat ve skandinávských zemích.

Kenth Juthberg žije ve Švédsku. Právě tam, ale i v dalších skandinávských zemích bude jako Country Manažer společnost zastupovat. Kenth je vysoce kvalifikovaný a v CN Group využije svých více než 20 let zkušeností z obchodních pozic na lokální i mezinárodní úrovni. 

Kenth v minulosti pracoval pro společnosti jako jsou Resco, SYSteam, nebo Camako AB. V roce 2008 nastoupil do společnosti IBM Svenska, kde během 13 let vystřídal řadu pozic a získal mnoho cenných zkušeností. Úzce spolupracoval nejen s klienty, ale také s partnerskými společnostmi IBM.

“Kenth nám pomůže s rozvojem našich aktivit ve Skandinávii. Jsem rád, že mohu tohoto profesionála v CN Group přivítat a jsem si jistý, že mezi nás dobře zapadne,” řekl Michal Širica, CEO společnosti CN Group. 

Kenth Juthberg studoval na slavném Karolinska Institutet ve Stockholmu, na London Business School a na Boston University School of Management. Sám o sobě říká, že jeho vášeň spočívá v poskytování služeb, které přesahují organizační očekávání a jsou přínosem pro všechny zúčastněné.

Společnost CN Group se soustředí na vývoj softwarových řešení na míru především pro zákazníky ze západní a severní Evropy, zajišťuje vývoj, inovaci, testování a údržbu softwaru a provádí analýzy a návrhy komplexních systémů. Kromě toho se zabývá i IT konzultačními službami, Business Intelligence, IoT, umělou inteligencí, funkcionálním programováním a ve svém portfoliu služeb má také mechanical design engineering, tedy návrhářské inženýrství. Firma vznikla v roce 1994 v Praze a jejím majoritním vlastníkem je český investiční fond Genesis Capital. V roce 2019 obrat firmy přesáhl 393 milionů korun.