Novou pozici provozního ředitele obsadil v CN Group Meinolf Henke

Praha, 23. června – Společnost CN Group, která vyvíjí softwarová řešení na míru pro zákazníky ze zemí severní a západní Evropy, zažívá v posledních letech rychlou expanzi. I proto nedávno ustanovila novou pozici provozního ředitele (COO). Tím se nyní stal Meinolf Henke. 

Meinolf Henke pochází z Německa a má za sebou více než 30 let pracovních zkušeností, z toho přes 20 let na vedoucích pozicích v oblasti IT a telekomunikací. Pracoval například ve společnostech Lufthansa, nebo Vodafone, kde působil více než 23 let. Téměř 9 let byl také zaměstnancem firmy EXFO.

„V tuto chvíli Meinolf pracuje z Düsseldorfu,“ uvedl Michal Širica, generální ředitel společnosti CN Group. „Prozatím společně s manažery určuje strategii našich oddělení externě. V srpnu se však stane naším plnohodnotným kolegou.“ CN Group přitom není pro Meinolfa neznámou firmou. „Když působil ve Vodafonu, spolupracovali jsme s ním na mnoha projektech a od té doby má v CN Group mnoho přátel,“ vysvětlil Michal Širica. „Jsem rád, že ho mezi námi mohu znovu přivítat.“