Smartphony realme nově v nabídce Vodafonu

31. března, 2021 – Praha, Česká republika – Nejrychleji rostoucí značka mobilních telefonů na světě realme zahajuje spolupráci s Vodafonem. Operátor v březnu zařadil do své nabídky úspěšný smartphone pro mladou generaci realme 7 a brzy přidá také další novinky od realme. Při nákupu u Vodafonu je navíc možné využít právě probíhající slevové akce a ušetřit tak až 4 000 Kč.

Smartphone realme 7 byl po své loňské premiéře prvním modelem na českém trhu, který se mohl pochlubit výkonným osmijádrovým herním procesorem MediaTek Helio G95 v kombinaci s grafickým procesorem ARM Mali. Díky této výbavě se model stal dobrou volbou hlavně pro zapálené hráče mobilních her. Telefon dále ve svých útrobách skrývá velkorysou 5000 mAh baterii a rychlé 30W nabíjení, díky němuž uživatel získá 50 % energie již za necelou půlhodinu. 

Pro konzumaci zejména herního a vizuálního obsahu je určen 6,5palcový ultra jemný displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. realme 7 potěší i nadšené amatérské fotografy: nabízí totiž 48Mpx fotoaparát s ultra širokým objektivem s rozlišením 8 Mpx, makro objektivem s rozlišením 2 Mpx a portrétním asistentem. 

Při nákupu realme 7, který je ve standardní nabídce Vodafonu za 4 477 Kč, je možné využít právě probíhající slevové akce a ušetřit tak až 4 000 Kč. Zákazníci tak telefon mohou pořídit za pouhých 477 Kč. Akce platí pro e-shop i kamenné prodejny a její podrobné podmínky jsou k dispozici na webových stránkách operátora.

O značce realme 

realme je značka, která se specializuje na poskytování kvalitních technologických produktů a služeb pod inspirativním heslem Dare-to-Leap. Produkty realme chtějí povzbudit mladé lidí ke ‘Skoku vpřed’ ve využívání nejnovějších technologií a designu.

Podle studie Counterpoint patří realme mezi top 7 značek mobilních telefonů v globálních dodávkách smartphonů ve 3. čtvrtletí roku 2020. V roce 2019 dosáhlo realme 25 millionů globálních dodávek smartphonů. Oproti předchozímu roku dosahovala společnost realme růst 808 %, což dělá z realme nejrychleji rostoucí značku smartphonů na světě ve čtyřech po sobě jdoucích čtvrtletích od roku 2019 do 2. čtvrtletí 2020. realme vstoupilo na 61 trhů po celém světě včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu a Afriky a má globální základnu s více než 50 miliony uživatelů.