V Pardubicích se v úterý otevře již čtvrtá prodejna Lidl

Společnost Lidl otevírá v úterý 6. dubna novou prodejnu v ulici Poděbradská v Pardubicích. Zákazníky čeká na prodejní ploše o velikosti 1400 m2 komfortní nakupování po celou dobu jejich návštěvy. Prodejna nabídne vzdušný a velkoryse řešený vnitřní prostor s dostatkem denního světla, který je zajištěn prosklenou částí fasády. První den otevření je navíc spojen s podporou Mateřské školy Mladých. 

Celkově již čtvrtá prodejna v Pardubicích přináší zákazníkům příjemné a pohodlné nakupování od začátku až do konce. Návštěvníci jistě ocení široké uličky či pokladny s velkým odkládacím prostorem a samozřejmě široký výběr čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí prodejny je také pekárna, díky které zákazníci naleznou v sortimentu široký výběr čerstvého pečiva. Pro zákazníky je také připraven benefit v podobě WIFI připojení zdarma či možnosti si zakoupit lahodnou kávou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl. 

„K dispozici je připraveno prostorné parkoviště, které nabízí rozšířená parkovací stání o šířce 2,70 m až pro 101 automobilů.  Vyhrazené místa naleznou také rodiny s dětmi. Aby zákazníci nalezli vždy místo k zaparkování, je parkoviště vybaveno také závorovým systémem. Nezapomněli jsme ani na majitele elektromobilů a elektrokol, pro které budou připraveny nabíjecí stanice,“ doplňuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler. 

První den otevření nové prodejny v Pardubicích je spojen s podporou místní Mateřské školy Mladých. V úterý ji mohou podpořit všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč. Společnost Lidl školce daruje z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Za vybrané peníze školka pořídí herní prvky pro děti. 

Prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin, v neděli pak od 8 do 21 hodin. 

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 267 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem