Off-line Sygic GPS Navigace je nyní k dispozici na Android Auto

Jedna z nejočekávanějších událostí pro řidiče používající telefony se systémem Android je tady. Sygic GPS Navigation je nyní dostupná na Android Auto jako jedna z prvních navigačních aplikací, která využívá off-line mapy. Sygic v současnosti používá více než 200 milionů uživatelů po celém světě.

Sygic GPS Navigation v Android Auto přináší zcela nový zážitek a úroveň komfortu. Zrcadlení navigační aplikace na displej vašeho vozu přispívá k bezpečnějšímu používání navigace a dále eliminuje omezování výhledu přes čelní sklo zařízeními nebo nutnost dívat se na telefon či jej ovládat během řízení.

Po připojení telefonu ve vozidle s podporou Android Auto se aplikace zobrazí na dotykovém displeji vozidla. Uživatelské rozhraní s velkými tlačítky a intuitivním designem se snadno ovládá. 3D mapy, texty a značky jsou dobře čitelné. A díky připojení k audio systému vozidla jsou hlasové pokyny navigace zřetelnější.

Jako bonus Sygic GPS Navigation používá off-line mapy, které se postarají o navigaci i v oblastech se slabým datovým signálem. Kromě výše uvedených parametrů aplikace nabízí i další funkce zvyšující bezpečnost: upozornění na omezení rychlosti, prediktivní trasování předpovídající dopravní zácpy a jednoduchého asistenta pro jízdu v pruzích umožňující bezpečnější přejíždění mezi jízdními pruhy.

Integrace s Android Auto umožňuje uživatelům používat v navigaci a mapách Sygic své personalizované preference v každém kompatibilním vozidle. To je velmi praktické pro všechny řidiče firemních vozidel, vozidel z půjčovny nebo vozů carsharingové služby.

Agilní tým vývojářů slovenské společnosti Sygic tento projekt dokončil po několika měsících intenzivní práce. Máme radost, že jsme byli přizvání jako partner s přednostním přístupem do knihovny aplikací Adroid for Cars a že Sygic je nakonec dostupný přes displeje vozidel jako skvělá navigační varianta. Věříme, že uživatelé ocení naše nádherné off-line mapy a také další funkce, díky kterým je Sygic spolehlivým a bezpečným průvodcem na silnicích, navíc vždy v souladu s nejnovějšími trendy uživatelského komfortu,uvedl Lukáš Dermek, produktový šéf ve společnosti Sygic.

Sygic GPS Navigation v systému Android Auto bude pro uživatele v podporovaných zemích vydávána postupně. 

O SPOLEČNOSTI SYGIC

Společnost Sygic, která byla založena v roce 2004 v Bratislavě, byla zařazena do žebříčku Deloitte Fast 50 Company a v roce 2012 pak také do Deloitte Fast 500 EMEA. Společnost je dále členem sdružení CharIN Association usilující o zavedení jednotného standardu pro nabíjení – Combined Charging System (CCS – kombinovaný systém nabíjení) – a má vedoucí postavení v segmentu elektromobility. V roce 2009 společnost Sygic představila vůbec první podrobnou navigaci pro iPhone. O šest let později přidala do svého portfolia oblíbenou aplikaci Fuelio, která sleduje spotřebu pohonných hmot. V roce 2018 se stala prvním dodavatelem off-line navigace podporující automobilovou konektivitu Apple CarPlay. V roce 2020 získalo rozšíření Traffic Lights pro Sygic GPS Navigation cenu poroty předních technologických expertů za nejlepší inovaci v rámci veletrhu CES 2020. Produkty Sygic využívají k navigaci už více než dva miliony profesionálních řidičů a dva tisíce flotil po celém světě.