PanzerGlass uvádí na trh své první kryty pro Apple Watch

PRAHA, 28.dubna 2021 – Chytré hodinky Apple Watch se těší stále větší a větší oblibě. Jen zlomek uživatelů si je ovšem dostatečně chrání a velká část je tak vystavuje každodennímu riziku. Stačí malé ťuknutí displeje hodinek o dveře nebo o stůl a rázem se z důležitého společníka může stát jen nefunkční zařízení, které se zpravidla ani nevyplatí opravovat. 

V dnešní době si navíc své chytré hodinky už nebereme jen pro každodenní běžné nošení, ale vydáváme se s nimi i za větším dobrodružstvím. Může se jednat o celodenní túru v lese, rodinnou dovolenou v horách nebo náročné lezení po skalách. Zde už nemusí stačit ani použití tvrzeného skla a pro maximální ochranu hodinek je potřeba použít ještě něco účinnějšího. I z tohoto důvodů přichází dánský výrobce PanzerGlass s novými odolnými kryty PanzerGlass Full Protection, které jsou pro náročné podmínky přímo stvořené.

PanzerGlass Full Protection je tvořen přední stranou tvrzeným sklem pro ochranu displeje a rámečkem po stranách v černém nebo čirém provedení pro odtlumení všech nechtěných nárazů. Samotné sklo je dále potaženo aktivní antibakteriální oleofobní vrstvou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu. Hodinky tak budou s použitím nových krytů PanzerGlass maximálně chráněné, bezpečné a hygienické. I přes nasazený kryt zůstává displej 100% citlivý a nedochází ani ke ztrátě barev.

Aplikace je navíc velmi snadná, stačí kryt pouze nacvaknout na tělo hodinek a je hotovo. Zcela tak odpadává složité nalepování a starost o nechtěné vzduchové bubliny, které se mohou tvořit u běžně nabízených skel na trhu.

Nové kryty PanzerGlass Full Protection pro hodinky Apple Watch Series 4/5/6/SE jsou již v prodeji za cenu 799 Kč na Alza.cz, Mall.cz, MP.cz, Datart.cz, CZC.cz, AppleGang.cz, PanzerProtect.cz, iWant.cz, Smarty.cz, iGoods.cz a u dalších autorizovaných prodejců. 

V souvislosti s nedávno představenými iPady přichází na trh i aktualizovaná nabídka běžně dostupných PanzerGlass skel. Ta jsou nyní všechna s antibakteriální vrstvou.

O společnosti PanzerGlass

Společnost PanzerGlass vznikla v roce 2013 v Dánsku. Od té doby byly po světě otevřeny pobočky v deseti zemích, což napomohlo k dostupnosti ochranných skel PanzerGlass™ napříč šesti kontinenty. PanzerGlass™ se svým širokým portfoliem nabízí ochranu pro různá zařízení, ať už jde o chytré telefony, tablety, notebooky i chytré hodinky.