Wolt pokračuje v expanzi. Nově bude rozvážet v Liberci

Liberec, 29. dubna 2021 – Finský technologický start-up na doporučování jídla nadále rozšiřuje působení a nabízí své služby již v šestém městě v Česku. Nově tak bude rozvážet nejen v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni ale také v Liberci. To vše s průměrným doručením do 30 minut. 

„V Liberci najdete skvělou mezinárodní kuchyni, českou klasiku, ale i osobitá bistra a kavárny, přičemž potenciál tohoto města neustále roste. Jsme proto rádi, že máme možnost oslovit liberecké podniky a zákazníky, a nabídnout jim naše služby,” řekl generální ředitel Woltu v České republice Jan Foret.

Liberečtí tak na Woltu najdou široký výběr více než 30 restaurací a podniků – od snídaně přes obědové menu, večeře až po dobroty k zakousnutí. Zákazníci se mohou těšit na to nejlepší z mezinárodních řetězců jako je McDonald’s, KFC, Burger King, Bageterie Boulevard, Pizza Hut, ale také Starbucks a Costa Coffee. Milovníci asijské kuchyně ocení sushi z restaurace Sakuras či nabídku autentického vietnamského bistra Sapa, které je na Woltu exkluzivně. Týdenní menu, ale i jedinečné burgery a tacos nabídne Organza Cafe, českou kuchyni zase Radniční sklípek.

Kurýři doručí objednávku domů, či do práce, přičemž cena za doručení bude začínat na 29 Kč. Doba doručení se stejně jako v jiných městech pohybuje kolem 30 minut od jejího zadání – včetně času na samotnou přípravu jídla. Do oblasti rozvozu aktuálně spadá centrum, Ruprechtice, Staré i Nové Pavlovice, Rochlice, Karlinky, nebo Horní a Dolní Hanychov. 

Objednávat lze přes internetové stránky Woltu nebo jednoduchou aplikaci, která v průběhu doručování například umožňuje sledování pozice kurýrů na mapě. Vzhledem k aktuální situaci společnost zavedla také možnost bezkontaktního předání objednávky. „Bezkontaktní doručení je nyní na Woltu přednastaveným způsobem doručení. Znamená to, že náš partnerský kurýr jídlo doručí před dveře nebo vchod, kdy aplikace zákazníka upozorní, že jídlo bylo doručeno. Snažíme se tak chránit kurýry i zákazníky,” vysvětlil Foret.

O WoltuWolt je technologický startup založený v roce 2014 ve Finsku. Nyní působí ve 23 zemích a má přes 3 000 zaměstnanců, 11 milionů registrovaných uživatelů, 40 000 partnerských restaurací a 85 000 partnerských kurýrů. Vedle jídla zároveň rozváží i potraviny a další maloobchodní zboží. Generálním ředitelem je Miki Kuusi, oceněný Forbesem v globálním žebříčku 30 pod 30. Generální ředitel pro Českou republiku je Jan Foret. Služba je k dispozici jako aplikace pro iOS nebo Android, ale také na webu www.wolt.cz.

Označeno tagem