Hynek Kotek novým ředitelem provozovny TUkas ČSAO

Praha, 6. května 2021 – Společnost TUkas a. s., česká rodinná firma zabývající se autorizovaným prodejem a servisem automobilů, přibírá novou posilu do svého vedení. Na pozici ředitele provozovny TUkas ČSAO v pražských Malešicích, která zastřešuje autorizovaný prodej a servis značek Renault a Dacia, autorizovaný servis značky ŠKODA a provoz certifikované lakovny a klempírny, nastupuje od května Hynek Kotek. 

Hynek Kotek působí v automobilovém průmyslu již od roku 1997. Své dlouholeté zkušenosti v tomto oboru začal nabírat jako oblastní manažer prodeje ve společnosti ŠkoFIN s.r.o., později působil na pozici obchodního ředitele v teplickém autodealerství AUTOCENTRUM Elán s.r.o. Před svým nástupem do společnosti TUkas a.s. pracoval jako regionální vedoucí ve společnosti SERVIND s r.o., která nabízí kompletní sortiment pro lakování a je dlouhodobým partnerem skupiny TUkas.

„Se společností TUkas spolupracuji již několik let, prostředí firmy tedy dobře znám a oceňuji její hodnoty, stejně jako standard nabízených služeb. Velmi rád na úspěšnou spolupráci naváži nově jako ředitel provozovny TUkas ČSAO a těším se, že přispěji k dalšímu rozvoji firmy,“ uvádí k nové pozici Hynek Kotek. 

Hynek Kotek střídá na pozici ředitele provozovny TUkas ČSAO jednoho ze spolumajitelů skupiny TUkas, Jiřího Tůmu, který se této role ujal pouze dočasně a nyní se bude opět plnohodnotně věnovat strategickému směřování skupiny a jejím dlouhodobým cílům.

Další informace o skupině TUkas:Skupina TUkas je autorizovaným prodejcem a servisem značek Volkswagen, ŠKODA, Volvo, Opel, Kia, Renault a Dacia. Dále pak autorizovaným servisem značek Audi a Chevrolet. Ojeté vozy jsou nabízeny prostřednictvím programů ŠKODA Plus, Das WeltAuto, Volvo SELEKT, Opel Certifikované ojeté vozy, Kia Ojeté vozy a Renault SELECTION. Operativní leasing a dlouhodobý pronájem vozů zajišťuje společnost TT-Complex spol. s r.o. Skupina TUkas je českou rodinnou firmou působící na českém trhu od roku 1991. Více informací na www.tukas.cz