AAA AUTO obnovuje expanzi v Polsku, otevřelo novou pobočku v Lublinu

Autocentrum s plochou 7500 m2 nabídne až 350 aut

Praha/Varšava – 12. května 2021 – Síť AAA AUTO otevřelo svou 47. pobočku v Polském Lublinu. AURES Holdings tak obnovuje plán expanze, který loni na jaře přerušila pandemie koronaviru. V rámci expanze skupiny v Polsku bude následovat nová výkupní pobočka v Radomi a zvyšování kapacity stávajících autocenter. V současné době má síť v Polsku 12 poboček s celkovou nabídkou 3200 ojetých vozů.

Nejprodávanější modely vozů v Polsku v lednu-dubnu 2021
1.Opel Astra
2.Ford Focus
3.Škoda Octavia
4.Opel Insignia
5.Škoda Fabia
6.VW Golf
7.Renault Clio
8.Ford Mondeo
9.Dacia Duster
10.VW Passat

Novou autocentrum s plným servisem prodeje, výkupu a finančních služeb otevřelo AAA AUTO v Lublinu v areálu Makro. Na 7500 m2 postupně nabídne až 350 vozů. Pro obsluhu zákazníků slouží téměř 600 čtverečních metrů moderních modulárních kanceláří. „Lublin je první novou pobočkou s plným servisem, kterou otevíráme v rámci obnovené mezinárodní expanze v období s ustupující pandemií koronaviru. Startujeme s nabídkou 200 prověřených a kvalitních  aut. Během šesti týdnů chceme naplnit  plochu na maximální kapacitu 400 vozů. I v Lublinu jsme připraveni nabídnout klientům možnost nákupu vozu na úvěr a pojištění, které jim zprostředkují proškolení specialisté. Úvěr je u nás možno získat v den koupě, bez akontace a s dobou splácení až 120 měsíců,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO. Autocentrum AAA AUTO Lublin je určeno pro Lubelské vojvodství, ve kterém žijí více než dva miliony obyvatel. „Cílíme zejména na samotný Lublin s 360 tisíci obyvateli, ale také na Chelm, Pulawy, Zamocs a Bialou Podlasku,“ sdělila Karolína Topolová. Pobočka se nachází v nákupní zóně na východě Lublinu na přímé trase na Ukrajinu. „Jde o další úspěšný projekt v rámci dlouhodobé spolupráce s Makro Cash and Carry v rámci velkých nákupních zón s přirozenou vysokou návštěvností,“ dodala Karolína Topolová.

Lublin je pobočkou v dalším významném hlavním městě vojvodství v okruhu zahrnujícím nejvýznamnější města Polska, kde už AAA AUTO působí – Varšava, Lodž, Wroclav, Zabrze-Katowice a Krakov.Expanze sítě AAA AUTO v Polsku naváže na plány zpomalené pandemií koronaviru. „Již za týden zahájíme provoz výkupní pobočky v Radomi v rámci nákupního centra M1. V létě začneme pracovat na rozšíření kapacity pobočky Zabrze z 250 na 450 vozů, které bude zahrnovat i výstavbu nového objektu letos na podzim. Na podzim letošního roku chystáme výstavbu nové budovy v areálu pobočky Wroclaw. V Katowicích letos v několika etapách rozšíříme prodejní plochu a prostory pro zákazníky. Rozšiřujeme i naší centrální pobočku pro Varšavu v Piasecznu, kde jsme zakoupili bývalé dealerství FIAT v těsném sousedství. Díky této akvizici vybudujeme větší showroom pro naše zákazníky. Rozšířili jsme i venkovní prodejní plochu a zvětšili tak nabídku vozů v regionu Varšavy. Do budoucna tu počítáme i s rozvojem dalších služeb, jako je například pronájem vozů,“ uvedla Karolína Topolová.