SteelSeries obohacuje portfolio myší o model Rival 5 inspirovaný chameleonem

Multižánrová herní myš reflektuje měnící se potřeby hráčů, kteří hrají různé hry od RPG přes MOBA až po Battle Royal

Chicago, 12. 5. 2021 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí na trh Rival 5. Herní myš vyhotovenou pro hráče s širokým záběrem do her různých žánrů.

SteelSeries Rival 5 byla inspirována chameleonem, což zrcadlí zejména její schopnost přizpůsobit se hře i hráči. Kvalitní multižánrová herní myš vlastní 10zonové RGB podsvícení a podtrhuje tak vliv svého vzoru změnou barevnosti.

Schopnost přizpůsobit se

Nový model navazuje na nastolený inovativní design a posouvá jej ještě dál. Ergonomický tvar poskytuje vynikající pohodlí pro ruce jakékoli velikosti a různé způsoby držení, a zároveň nabízí intuitivně umístěná tlačítka po stranách pro bleskurychlé reakce ve všech hrách.

Multižánrová funkčnost

Pokud se hráč rozhodne přesedlat z Fortnite na Hitman 3, nebo Apex Legends, je ihned připraven do akce. K dispozici má devět programovatelných tlačítek, plně přizpůsobitelných v nejdůležitější klávesové zkratky, z toho čtyři, resp. pět, umístěných na boku myši. Kromě tří klasických je zde také postranní podlouhlé dvoutlačítko využívající pro impuls stisknutí pohybu nahoru/dolů.

Myš, která má svůj styl

Stejně jako chameleon mohou hráči změnit barevné schéma myši, aby se měnilo na základě konkrétních her. RGB PrismSync podsvícení v 10 zónách a s celkem 16,8 miliony barev posunuje myš na úplně jinou úroveň. Dříve nastavená schémata lze synchronizovat s dalšími SteelSeries periferiemi, stejně jako je přimět reagovat na podněty ve hře.

Rychlý, přesný a spolehlivý spoluhráč

SteelSeries Rival 5 je navržena pro rychlou akci. Pro dosažení maximální efektivity, výkonu, rychlosti a výdrže při hraní byla myši udělena hmotnost pouhých 85 g. Opletený kabel napomáhá rychlému pohybu díky využití speciálního opletení z mikrovlákna zabezpečujícímu menší odpor a pocit lehkosti.

Senzor TrueMove Air dosahuje pixelové přesnosti v reálném čase. Prezentuje se sledováním pohybu „jedna ku jedné“, 18 000 CPI, 400 IPS, zrychlením 40 G a schopností zamezit nechtěnému pohybu při nadzvednutí či náklonu myši. 

Spínače nové generace nesou název Golden Micro a pyšní se živostností 80 milionu kliknutí a certifikací IP54, tedy odolnosti vůči prachu a vodě.

Dostupný herní ekosystém SteelSeries GG v sobě ukrývá mnoho užitečných aplikací. V rámci Engine je dostupný celý arzenál aplikací, např. pro přizpůsobení 10zonového RGB podsvícení či GameSense pro synchronizaci s komunikační aplikací Discord, resp. upozornění na události ve hře a další.

SteelSeries Rival 5 je k dispozici za doporučenou cenu 69,99 euro včetně dopravy prostřednictvím webu SteelSeries.com.

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.