Motorola moto g20 je ode dneška v České republice dostupný u vybraných obchodních partnerů

Motorola moto g20, nový výkonný telefon, který nabízí pokročilý systém čtyř fotoaparátů podpořený pohlcujícím 90 Hz HD + displejem, neuvěřitelnou výdrží baterie a spolehlivým výkonem pro vynikající celkový zážitek, je ode dneška v České republice dostupný u vybraných obchodních partnerů.


Motorola moto g20 je vybavený systémem čtyř fotoaparátů se 48 MPx snímačem, což umožňuje zachycovat ostřejší fotografie i při slabém světle, zářivé noční záběry, nádherné portréty s rozostřeným pozadím a neuvěřitelně detailní makrozáběry. Díky ultraširokoúhlému objektivu se do záběru vejde čtyřikrát více než při focení standardním objektivem. Ať už jde o záběr z přírody nebo miniaturní detail, s vyhrazeným fotoaparátem Macro Vision jste k objektu záběru 2,5krát blíže.

Pomocí snímače hloubky ostrosti, který automaticky rozmazává pozadí, můžete běžné fotografie přeměnit na profesionálně vypadající portréty. Snímejte autoportréty a skupinové záběry hodné Instagramu pomocí 13 MPx předního fotoaparátu.

6,5-palcový displej Max Vision HD+ modelu moto g20 má obnovovací frekvenci 90 Hz. Díky tomu nabízí mnohem plynulejší zážitek bez stahování. 5000 mAh baterie vám na jedno nabití nabízí výdrž více než dva dny. S vestavěným úložištěm s kapacitou 64 GB máte dostatek místa na fotografie, filmy, hudbu, aplikace a hry. A pokud chcete, můžete jej rozšířit až na 1 TB pomocí karty microSD. Vychutnejte si o 38% vyšší grafický výkon, který nabízí přizpůsoben osmijádrový procesor, a 4 GB RAM pro lepší výkon bez vysoké spotřeby energie.

Motorola moto g20 je chráněný proti náhodnému vylití tekutiny a postříkání. Navíc jednoduchým podržením telefonu v blízkosti terminálu NFC můžete platit v obchodě. Je to rychlé a bezpečnější, takže s sebou nemusíte nosit hotovost ani kreditní karty.