Lidl zahájil stavbu nové prodejny ve Studénce

Společnost Lidl zahájila začátkem května stavbu nové prodejny ve Studénce. Nová prodejna v Moravskoslezském kraji nabídne zákazníkům na prodejní ploše o velikosti zhruba 1400 m2 komfortní nakupování po celou dobu jejich návštěvy. Zákazníky zaujme také vzdušným a velkoryse pojatým vnitřním prostorem. Na novou prodejnu se zákazníci mohou těšit již na podzim tohoto roku.  

Nová prodejna nabídne široké úseky čerstvého ovoce a zeleniny, masa, uzenin či mléčných výrobků. Součástí připravované prodejny je i pekárna, díky které návštěvníci v nabídce naleznou dostatek čerstvého pečiva. Samozřejmostí jsou široké uličky a pokladny s velkou odkládací plochou.

Pro zákazníky bude připraveno také prostorné parkoviště o kapacitě 115 parkovacích míst, které bude vybaveno místy o šířce 2,70 m pro komfortnější parkování. Speciálně vyčleněna parkovací místa zde naleznou také rodiny s dětmi. „V současnosti počítáme i s nabíjecí stanicí pro elektromobily. V neposlední řádě je při stavbě myšleno také na zaměstnance, pro které bude připraveno dostatečné zázemí.“ doplnil mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Důležitým aspektem nové budovy je i její ekologická šetrnost. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy, efektivní systém podlahového vytápění a chlazení a použití ekologických chladicích technologií. V rámci interiéru prodejny i na parkovišti bude využito úsporné LED osvětlení. 

Otevření nové prodejny je plánováno již na podzim tohoto roku. 

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 271 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.twitter.com/lidlcz

www.facebook.com/lidlcesko

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika