Tipsport COOL Liga se chýlí do finále. Přímé přenosy uvidí diváci i v televizi

Již tuto sobotu se elitní české a slovenské týmy střetnou v závěrečném kole základní části Tipsport COOL Ligy, která je součástí Vodafone MČR v počítačových hrách. O poslední postupové místo se utká hned 5 celků, každý zápas rozhoduje. Živé vysílání Tipsport COOL Ligy si diváci budou moci vychutnat nejenom na Twitchi, Facebooku a HbbTV, ale jako jediná česká CS:GO liga bude vysílána také v esportové televizi Chuck TV.   

Osm týmů nejvyšší divize Tipsport COOL Ligy ve hře Counter-Strike: Global Offensive má stále naději na to zvednout pohár pro šampiona 9. sezóny a vybojovat si i postup do kvalifikace na prestižní mezinárodní turnaj BLAST Showdown. Entropiq Prague, ENTERPRISE esports a eSuba už mají své místo ve vyřazovací fázi jisté. Zbylých pět týmů se v závěrečném kole základní části popere o poslední místo v semifinále. Vítěze, který si odnese největší porci z finanční dotace 250 000 Kč a nejvyšší počet bodů do kvalifikace na Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách poznají fanoušci poslední květnový víkend.

„Drama až do poslední chvíle, tak jsme si to přáli. Letošní Tipsport COOL Liga má náboj a věřím, že diváci se rozhodně nenudí. O to větší radost mám, že díky naší spolupráci s Chuck TV bude soutěž jako jediná česká CS:GO liga vysílána v přímém přenosu i na televizní stanici s celoplošným pokrytím. Navíc ve hře není jen zajímavá finanční odměna, ale vítěz se bude moci představit i mezi evropskou elitou,“ říká Pavel Kristián z agentury PLAYzone, hlavní organizátor Tipsport COOL Ligy. 

Esportové souboje Tipsport COOL Ligy budou moci diváci sledovat na Twitch kanále agentury PLAYzone, dále pak na facebookových stránkách Prima COOL a na HbbTV televizních stanic Prima. Sobotní závěrečné kolo začíná v 11:00, finální vyřazovací část je pak naplánována na další víkend 29. a 30. května

Strategickým partnerem se v tomto ročníku opět stává sázková kancelář Tipsport, která bude mimo jiné zápasy rovněž přenášet v rámci vysílání TV Tipsport. Ligu také podporují i výrobce herních periferií Logitech a výrobce počítačů HAL3000. Dalšími partnery ročníku 2021 jsou výrobce chipsů Pringles, prodejce elektroniky Datart, řetězec restaurací s rychlým občerstvením KFC, výrobce energetických nápojů Big Shock! a výrobce herního příslušenství DEV1S.

Oficiální stránky Tipsport COOL Ligy:

https://www.coolliga.cz/

Odkaz na Twitch kanál PLAYzone

https://www.twitch.tv/playzonecz

O PLAYzone

Agentura PLAYzone se zaměřuje na pořádání herních eventů, online marketing v herní komunitě, profesionální živé přenosy z herních i neherních akcí a také každoroční pořádaní Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách, která jsou považována za vrcholné esportové akce roku. Velkou aktivitou je také portál PLAYzone.cz, jenž je nejnavštěvovanějším herním portálem na českém internetu a jehož náplní je každodenní pořádání turnajů a zpravodajství z domácího i zahraničního světa esportu, společně s celou řadou komunitních aktivit. V roce 2019 se PLAYzone strategicky spojila se stanicí Prima COOL. Cílem tohoto spojení je rozvoj esportu a dále pak zatraktivnění televizního a online vysílání na Prima COOL.