Hledá se Hannah!

Česká značka outdoorového vybavení nabízí práci snů, ke které vede netradiční cesta

Původem česká značka outdoorového a sportovního vybavení Hannah vyhlásila výběrové řízení na práci snů. Hledá novou Hannah. Ženu nebo dívku, která ráda cítí vítr ve vlasech, pot na kůži, napětí ve svalech, volnost v srdci a svobodu v mysli. Vítězku výběrového řízení čeká spousta sportovních zážitků! 

Baví vás outdoor aktivity? Pak splňujete podmínky

„Hledáme ženu nebo dívku, která má touhu překonávat limity, být každý den lepší, než byla včera, a nebojí se výzev. Přesně v duchu hodnot, které zastáváme i my v Hannah. Spojovat nás bude láska k outdoor aktivitám, k přírodě, k pohybu. Hannah, kterou hledáme, bude žít aktivně, bude se zlepšovat v tom, co dělá, inspirovat ostatní a sdílet své zážitky,“ říká Tomáš Šebesta za značku Hannah. Výherkyně výběrového řízení se stane ambasadorkou tradiční české značky outdoorového vybavení, která funguje na našem trhu již od roku 1991.

Co novou Hannah čeká?

Náplní práce bude život venku. V přírodě. Hory, kopce, les. Nepůjde jen o sbírání kilometrů, ale o opravdový nature office. Práci v přírodě. Ze stanu, skály, od jezera. A při sportovních aktivitách: při lezení, trecích po horách, trailech na kole, se skialpy na nohách, s lyžemi na sjezdovkách i upravených běžkařských tratích. Při objevování koutů naší země i v zahraničí. Důležitá bude i ochota sdílet své zážitky, být komunikativní a umět nadchnout ostatní, aby následovali příkladu Hannah. „Může se přihlásit opravdu kdokoliv, kdo se nebojí výzev a chce žít aktivně. Naší nové ambasadorce kromě platu poskytneme také outdoorové a technické vybavení. Svojí dobrodružnou životní cestu bude sdílet s ostatními a inspirovat je tak k tomu, aby žili o kousek víc, probudili své vnitřní já a poznali jeho sílu a vydávali se za dobrodružstvím do přírody,“ doplňuje Tomáš Šebesta.

Uzávěrka do konce července

Přihlásit se můžou ženy nad 18 let, z jakéhokoliv konce České republiky. Výběrové řízení bude mít tři kola, v tom první stačí sepsat proč právě vy byste byla ideální adeptkou a připojit pár vašich fotek, ideálně při outdoorových aktivitách. Uzávěrka prvního kola je 31. července.

https://www.hledasehannah.cz/

Znění inzerátu:

IAM_HANNAH 

Je venku tvůj svět? Tvůj život? Nevynecháš jediný výlet do přírody a ráda se posouváš a překonáváš své limity? Každá minuta venku je pro tebe největší odměnou? Ze všeho nejvíc tě baví pohyb a stále hledáš příležitosti, jak se učit novým věcem, sportům, dovednostem? Chceš běhat po loukách, lézt po skalách a chodit po lesích i jindy než o víkendu? Chceš se každý den zlepšovat a být lepší než včera? Cítíš, že v nitru potřebuješ volnost a svět přírody kolem sebe? 

Chceš konečně celý den dělat, co tě baví nejvíc? 

Pak hledáme tebe. 

Co bude Hannah dělat?

Objevovat krásy přírody u nás i v zahraničí. S přáteli, s přítelem nebo i sama. Chodit po horách, běhat po lesích, lézt po skalách, sjíždět hory, koupat se v jezerech. Jezdit na kole, běhat na běžkách, šlapat na skialpech, řezat oblouky na lyžích. Fotit, natáčet a psát. Sdílet své zážitky a organizovat je pro druhé. Každý den se bude snažit posouvat své dovednosti a překonávat své limity, jako to my děláme už 30 let. 

Jaká by Hannah měla být? 

Nejlépe se cítí venku v přírodě a nevynechá jedinou příležitost, kdy tam může být. Je přátelská, má ráda lidi a chce jim být nablízku. Má neustále chuť objevovat svět a nová místa. Má touhu učit se novým věcem a sportům a chce se neustále zlepšovat v těch, co už umí. Má sportovního a týmového ducha. Má potřebu neustále rozvíjet sebe i lidi kolem. Chce být každý den lepší než včera. 

Co Hannah nabízíme? 

Neobyčejnou práci v nejkrásnějším prostředí – venku v přírodě. Maximální svobodu bez pevné pracovní doby. Podporu a veškeré vybavení pro vše, co se bude chtít naučit. Skvělý tým, který ji bude podporovat a doprovázet na jejích cestách.

Hannah

Původem česká značka Hannah vznikla v roce 1991. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní oblečení pro profesionální sportovce, a také vyhovět potřebám outdoorových nadšenců, od milovníků procházek, přes náročné lyžaře, až po vysokohorské turisty, kteří se chtějí stoprocentně spolehnout na své vybavení. Hannah se stala progresivní a stabilní outdoorovou značkou na českém trhu a své produkty vyváží do 30 dalších zemí. Vyvíjí vlastní funkční materiály, jako například membránový materiál Climatic pro komfortnější pobyt v přírodě. Nabízí širokou škálu produktů, od ryze technických, které ochrání i v tom nejnepříznivějším počasí, až po pohodlné oblečení atraktivních střihů pro volný čas. Hannah nevyrábí jen kvalitní funkční oblečení, ale i kompletní vybavení pro výlety do přírody jako batohy, spacáky, karimatky nebo stany. Na webu hannah.cz najdete, kromě nejnovějších kolekcí i články z expedic a inspiraci na výlety. Tak se stavte!