Společnost Scott.Weber Workspace otevřela flexibilní kanceláře a coworking v budově City Element

Společnost Scott.Weber Workspace otevřela již osmé centrum flexibilních servisovaných kanceláří a coworkingu, tentokrát v budově City Element na Pankráci. Jejich celková plocha zabírá 2 610 m2. Reprezentativní pracovní prostředí se nachází v byznysově atraktivní lokalitě na Praze 4 a může se pochlubit nejvyšší certifikací LEED Platinum oceňující její šetrnost k životnímu prostředí.

Stejně jako na dalších pražských lokalitách také zde Scott.Weber nabízí klientům k pronájmu moderní pracovní prostory. Díky flexibilitě smluv lze podle požadavků klienta upravovat jak velikost pronajímané plochy, tak dobu jejího trvání. V rámci nabídky zde  najdou zázemí také firmy, které si zde chtějí pronajmout celé patro, či jeho privátně oddělenou část, kterou využívají pouze její zaměstnanci a klienti. 

Samotná budova City Element je výjimečná svým designem, který byl inspirován elementárními tvary a městskými atributy. Ty jsou do interiéru přeneseny například pomocí zeleně, nebo prvků jako jsou kovové schodiště či technická lávka přemosťující víceúrovňový sdílený prostor. Městské prvky se prolínají celým interiérem kanceláří i stylového coworkingu. Vzdušný coworkingový prostor Gallery Lounge slouží jako inspirativní pracovní místo, umožňuje organizaci originálních eventů různého druhu, ale vybízí rovněž k relaxaci ku příkladu v tiché místnosti s krbem a knihovnou.

“Při pobytu v prostoru Gallery Lounge budou mít klienti a návštěvníci pocit, že nesedí v moderní kancelářské budově, ale umělecké galerii v některé ze světových metropolí,” přibližuje pocity návštěvníků coworkingu Adam Zvada, majitel společnosti Scott.Weber Workspace.

Vedle servisovaných kanceláří a coworkingu mají v City Elementu klienti k dispozici také zasedací místnosti a eventové prostory vybavené nejmodernější audiovizuální a videokonferenční technikou. To podtrhuje jedinečná  7 metrová promítací plocha, která může být využita nejen pro videokonference, profesionální prezentace, či jako nahrávací studio, ale také pro cvičení online lekcí jógy a pilates, pro které je prostor dispozičně připraven.

Budova City Element se pyšní mezinárodním certifikátem LEED Platinum, který dokazuje, že je mimořádně energeticky úsporná a že má pozitivní vliv na zdraví a spokojenost zaměstnanců. K jejím dalším výhodám se řadí výborná dopravní dostupnost díky blízkosti linky metra a dálnice.

O Scott.Weber Workspace 

Společnost Scott.Weber Workspace byla založena v roce 2009 a dnes je největším poskytovatelem nabízejícím pronájem flexibilních pracovišť a coworkingu na pražském trhu. V současné době provozuje v Praze osm prémiových kancelářských center, která se pyšní inovativním řešením kanceláří, moderním designem, pokrokovými technologiemi a nadstandardní péčí o klienty. Aktuálně nabízí více než 2 500 pracovních míst na celkové ploše téměř 19 000 m2..

Scott.Weber Workspace nabízí několik řešení flexibilního kancelářského prostředí i jejich kombinaci dle individuálních potřeb klientů. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové či začínající startupy nejčastěji pracující v coworkingových prostorech, tak i menší firmy požadující servisované plně vybavené kanceláře. Platí to i pro velké korporace se stovkami zaměstnanců, které využívají privátní patra postavena na klíč s vlastním brandingem či řešení Office Suite.