Vraťte se do dětství s kampaní #Time4Memories od Huawei!

I když se datum tohoto svátku může v každé zemi lišit, Den dětí slaví všude po celém světě. Každý z nás byl jednou dítětem, tak proč nevyužít této příležitosti k probuzení dávných vzpomínek a nestat se alespoň na chvíli znovu dítětem? S novou kampaní od Huawei si může každý vrátit krásné vzpomínky s novými ciferníky na chytrých hodinkách nebo sdílet obrázky, které vás přesunou zpět do dětských časů.

#Time4Memories

Den dětí je ideální příležitostí pro cestování vzpomínkami. Od 1. 6. do 7. 6. si společnost Huawei připravila speciální ciferníky, které vás přenesou do dětských let. Ve výzvě #Time4Memories může každý uživatel nositelných zařízení Huawei změnit vzhled svých hodinek na ten, který mu připomíná bezstarostné dětské časy. Jakmile tak učiníte, vyfoťte ciferník hodinek a zveřejněte jej na Instagramu s hashtagem #Time4Memories, označte účet Huawei Mobile CZ/SK spolu s popiskem, proč tento konkrétní pohled ve vás probouzí vzpomínky na dětství. 

V říši pohádek

Každý z nás měl (nebo stále má) svou oblíbenou kreslenou postavu nebo pohádku. Oživte své dávné hrdiny pomocí kouzelných ciferníků Huawei! Přepněte na svého klaďase nebo padoucha a rozveselte svět kolem sebe. 

Pro tuto zvláštní příležitost bude vytvořena speciální kategorie v nabídce ciferníků aplikace Health, kde si každý uživatel zařízení Huawei může najít své oblíbené postavy z dětství. Stáhněte si ciferník, který se vám líbí, a sdílejte s námi svůj příběh. A nezapomeňte! Při odesílání vlastních příběhů vždy použijte hashtagy #loveHUAWEI a #Time4Memories a označte účet Huawei Mobile CZ/SK! Proměňte vzpomínky v realitu se svými starými oblíbenci, které budete mít vždy na zápěstí.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/

YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby společnosti Huawei jsou dostupné ve více než 170 zemích a používá je třetina světové populace. V Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně bylo zřízeno čtrnáct výzkumných a vývojových center. Huawei CBG je jednou ze tří obchodních jednotek společnosti Huawei a zahrnuje smartphony, PC, tablety, nositelné a cloudové služby atd. Globální síť společnosti Huawei je postavena na více než 33letých zkušenostech v telekomunikačním průmyslu a je odhodlána poskytovat nejnovější technologický pokrok spotřebitelů po celém světě.