Potraviny ze sítě obchodů Žabka nově objednáte i přes Dáme jídlo

Praha, 1. června 2021 – Zákazníci obchodů Žabka mají další možnost, jak si nakoupit zboží z pohodlí svého domova. V rámci pilotního projektu se společností Dáme jídlo je zatím zapojeno celkem 21 obchodů v Praze, Mladé Boleslavi, Plzni, Pardubicích a zákazník si může vybrat z téměř 900 položek s doručením od 30 do 60 minut od objednání.

Síť prodejen Žabka se nejen ve svých kamenných prodejnách snaží reagovat na měnící se potřeby zákazníků. Již více než rok nabízí i možnost online nákupů. K online kurýrním službám Bolt a Wolt nově patří i společnost Dáme jídlo. 

„Zájem zákazníků o online nákupy je neustále na vzestupu, jsme proto rádi, že se nám daří tento segment neustále posilovat a nově mohou zákazníci nakoupit své oblíbené produkty našich obchodů i prostřednictvím platformy Dáme jídlo,“ říká Radim Lunda, generální ředitel sítě obchodů Žabka v ČR.

Služba je nyní dostupná na 21 obchodech Žabka, ale během následujících dvou týdnů přibude dalších 11 nových obchodů. Tento způsob nákupu tak budou moci využít zákazníci i v Brně, Jihlavě, Kladně a Liberci. Mohou si vybrat z 900 položek v rámci celé šíře sortimentu od pečiva přes zeleninu až po nápoje.

Žabka slaví letos 10 let působení pod skupinou Tesco. I v letošním roce hodlá i nadále pokračovat ve své expanzi a otevírat nové obchody po celé republice. Nyní také spouští kampaň, která má za cíl zajistit nové prostory pro prodejny Žabka. Právě nedostatek vhodných míst je jediný faktor, který brání masivnějšímu rozšiřování tohoto druhu podnikání. Součástí kampaně proto budou i billboardy, online bannery nebo cílená inzerce na velkých realitních webech.