Moje uživatelské prostředí: Čistý a přizpůsobitelný přístup k softwaru od společnosti Motorola

Společnost Motorola se zavázala poskytovat zákazníkům čistou verzi OS Android™. Bez zastaralého softwarového skinu, duplicitních aplikací – pouze téměř běžný Android™, který mají rádi uživatelé mobilů a fanoušci společnosti Motorola. Díky zpětné vazbě od spotřebitelů, která je jádrem filozofie designu a inovací společnosti Motorola, dává společnost prioritu přinášení co nejlepších zážitků koncovým uživatelům a jejímu úzkému partnerství se společností Google. Úzká integrace se službami společnosti Google to potvrzuje. Namísto duplikování skvělých věcí, které Google dělá se systémem Android™, se společnost Motorola rozhodla na něm stavět jedinečnými způsoby s cílem vylepšit mobilní zážitky v celé škále svých zařízení.

Moje uživatelské prostředí umožňuje uživatelům přizpůsobit své zážitky ještě intuitivnější a osobnější a poskytnout tak uživatelům to, co chtějí a jak to chtějí. Moje uživatelské prostředí vám dává kontrolu nad vaším mobilním zážitkem.

Moje uživatelské prostředí obsahuje všechny skvělé moto zážitky, moto specifické aplikace a přizpůsobení, které zákazníci poznali a milovali. Ať už jde o rozsvícení baterky jednoduchým gestem – dvojitým mávnutím zápěstí, otevřením fotoaparátu otočením zápěstí, rozvíjením kreativity pomocí moto poznámky nebo změnou tvarů ikon, barevných schémat a zobrazovaných fontů – to vše je součástí funkce Moje uživatelské prostředí.

Moje uživatelské prostředí obsahuje všechny skvělé moto zážitky, moto specifické aplikace a přizpůsobení, které zákazníci poznali a milovali. Ať už jde o rozsvícení baterky jednoduchým gestem – dvojité mávnutí zápěstí, otevření fotoaparátu otočením zápěstí, rozvíjení kreativity pomocí moto poznámky nebo změna tvarů ikon, barevných schémat a zobrazovaných fontů – to vše je součástí funkce Moje uživatelské prostředí.

Poprvé představeno pro motorola edge +, Moje uživatelské prostředí nabízí sadu softwarových funkcí jedinečných pro toto zařízení, jako například Edge Touch1, která se zaměřila na funkce okrajů displeje, jako je rozsvícení na zobrazení stavu nabíjení, příchozí hovory a upozornění a poskytla tak uživatelům způsoby interakce s jejich telefonem, i když nebyl v ruce.

Spolu s vývojem inovací zaměřených na zákazníka se společnost Motorola zavázala k zpřístupňování nejnovější technologie, aby byla dostupná pro více lidí. A Moje uživatelské prostředí není výjimkou, od vlajkové lodi motorola edge + po stále populárnější prémiovou franšízu moto g na vysoké úrovni, která vylepšuje osobní mobilní zážitek.

Na nejnovějších zařízeních Uživatelé zobrazí aktualizované rozložení v moto aplikaci a několik nových zážitků, díky kterým je používání smartphonů Motorola ještě jednodušší. Nový moto g100 představil funkce Power Touch, které vám umožní přístup k vašim oblíbeným aplikacím dvojitým klepnutím na čtečku otisků prstů. Je to ideální řešení pro získání zkratek aplikací, jako je přímá trasa domů v Mapách Google, skenování čárových kódů a ještě mnohem více.

Moje uživatelské prostředí

Personalizace

Vyberte si z vlastních barev, typů písma a tvarů ikon. Existuje více než 20 000 různých kombinací, které je možné vyrobit! Přidejte si unikátní pozadí na uzamčenou a domovskou obrazovku, přizpůsobte si vzhled ikon a jejich rozložení, či vzhled widgetů / widgetů.

Gesta

Díky gestům jednoduché akce usnadňují každodenní používání. Ať už jde o odemykání telefonu pouze zvednutím, dvojité potřesení na rozsvícení baterky nebo snímání obrazovky (screenshot) dotykem, uživatelé mají přístup ke svým oblíbeným funkcím přirozeným a intuitivním způsobem.

Rozdělte obrazovku na dvě přejetím prstu po obrazovce pomocí jednoduchého gesta. Uživatelé mohou vidět aplikaci, ve které se nacházejí, nahoře a přidat další aplikaci v dolní polovině obrazovky. Dělejte více věcí najednou, například sledujte video a chatujte s přáteli, nebo pracujte na více dokumentech současně.

Obrázek rozdělené obrazovky

Tipy

Objevte vše úžasné, co dokáže dělat smartphone Motorola, ať už jde o čerstvě vytažený kus z krabice nebo smartphone, který dostal nejnovější aktualizaci softwaru. Společnost Motorola nedávno aktualizovala své tipy, aby usnadnila hledání zkratek šetřících čas, získávání informací o nových aplikacích nebo pomoc zákazníkům při nastavování jejich telefonů Motorola přesně tak, jak se jim to líbí.

Displej

Nedělejte věci zbytečně a navíc. Náhled obrazovky vám poskytuje rychlý náhled na upozornění a aktualizace, takže můžete vidět, co se děje, aniž odemknutí telefonu. Vnímavá obrazovka umí dokonce udržovat obrazovku zapnutou, kdykoliv se na ni díváte. Set nástrojů pro snímání obrazovky usnadňuje úpravy a sdílení snímků obrazovky ihned po jejich pořízení.

Přehrávání

Posuňte hudbu, videa a hry na vyšší úroveň pomocí vlastních nastavení a pokročilých ovládacích prvků. Uživatelé mohou přizpůsobit nastavení zvuku při streamování filmu, poslechu hudby nebo hraní mobilních her2. Hraní také získává podporu novými nástroji včetně ovládání okrajů3, snímání obrazovky a zpráv v hrách.

Díky aplikaci Moto Gametime můžete nejen přizpůsobit nastavení displeje a zvuku, abyste zvýšili výkon, ale můžete si také vytvořit pohlcující zážitek na míru blokováním upozornění a hovorů, abyste zabránili přerušování. Moje uživatelské prostředí dává uživatelům kontrolu nad jejich mobilním zážitkem, takže funguje přesně tak, jak chtějí. Je to jeden z dalších způsobů, jak společnost Motorola přináší zákazníkům intuitivní zážitky.

Další fotografie jsou k dispozici ZDE.

Právní vyloučení odpovědnosti

Některé vlastnosti, funkčnost a technické parametry produktu mohou záviset na síti a mohou podléhat dalším smluvním podmínkám a poplatkům. Všechny podléhají změnám bez předchozího upozornění. MOTOROLA, stylizované logo M, MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google a Android jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2021 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

1 Funkce je k dispozici pouze pro motorola edge + a motorola edge.

2 Umístění funkcí se liší podle produktu.

3 Ovládací prvky Edge jsou k dispozici pouze pro motorola edge + a motorola edge.

O společnosti Motorola

Společnost Motorola Mobility LLC byla zakoupená holdingem Lenovo Group v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a má na starosti navrhování a výrobu všech mobilních telefonů značky Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 63 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředíme se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjíme technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzívnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury jsme lídrem inteligentní transformace, abychom vytvořili lepší zážitky a příležitosti pro milióny zákazníků z celého světa. Pro získání dalších informací navštivte www.lenovo.com, sledujte nás na LinkedInu, Facebooku, Twitteru, Instagramu, Weibo, přečtěte si o nejčerstvějších novinkách prostřednictvím našeho Storyhubu.