Brainz zajistili pro Livesport redesign digitální prezentace

Praha, 7. června 2021 – V rámci proměny vizuální identity miliardové technologické firmy Livesport zajistilo pražské kreativní studio Brainz Disruptive kompletní digitální redesign a spustilo nový prezentační web Livesport.eu

Při přípravě nové online prezentace vycházelo studio z nového brand manuálu prestižního londýnského studia DesignStudio. V tom ovšem chyběly návrhy digitálních výstupů. “Šlo nám hlavně o to, aby nová identita co nejlépe fungovala v digitálu. Je skvěle vymyšlená a chytře v sobě odráží podstatu Livesportu, což je technologie a sport. Našim úkolem ji bylo stejně chytře přetavit do digitálního prostředí. Klient nám od začátku věřil a měli jsme tak v rámci realizace opravdu volnou ruku. Díky tomu tak vznikl modulární design systém, který je možné plasticky ohýbat a rozvíjet na společných budoucích projektech,” představuje spolupráci autor návrhu a kreativní ředitel Jan Patawa. Nový web vznikl během pouhých několika týdnů. 

Na projektu společně s Janem Patawou spolupracoval projektový manažer Adam Mlýnek, koordinátor pro vývoj Branislav Onderišin a vývojáři Ladislav Durchánek a Jiří Váňa pod vedením Ladislava Janečka. 


Vizuály naleznete ke stažení zde.