ASKO – NÁBYTEK běhá pro dobrou věc!

Praha, 15. 6. 2021 – Marketingový tým oblíbeného prodejce ASKO – NÁBYTEK se v letošním roce připojil k běžcům z celé republiky a běží kompletní virtuální závod RunTour. „Přestože nejsme žádní velcí sportovci a pro 6 členů našeho týmu je tohle první zkušenost s během, rozhodli jsme se právě pro tuto sérii závodů kvůli charitativnímu přesahu,“ vysvětluje Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka ASKO – NÁBYTEK, která uvádí hned několik dalších důvodů: „Během období s přísnými vládními opatřeními jsme se prakticky nepotkávali, a proto jsme hledali aktivitu, kterou budeme moct dělat společně, a ještě si u ní užijeme zábavu. A co si budeme povídat, po lockdownu je také potřeba nabrat zase zpět ztracenou fyzičku.“

Sedmičlenný marketingový tým už má za sebou dva závody, a to v Brně a Olomouci. V nejbližších dnech je čeká Ostrava. Závodů bude celkem osm, každý z běžců tak nakonec překoná 80 kilometrů. „Pro nás, nezkušené, je to velká výzva. Naštěstí máme v týmu i zkušeného sportovce, Michala Jahodu, který běhá denně a pomáhá nám tak s přípravou a tréninkem,“ vysvětluje Štěpánová s tím, že společný běh pomáhá stmelovat celý tým. 

Důležitý byl pro tým i charitativní rámec celého běhu, z každého startovného jde automaticky část peněz na charitativní účely. „Navíc se každý může ještě při zakoupení startovného rozhodnout pro další dobrovolný příspěvek,“ uzavírá Štěpánová s tím, že i v budoucnu bude ASKO – NÁBYTEK podporovat podobné volnočasové aktivity svých zaměstnanců. 

O společnosti

Společnost ASKO – NÁBYTEK, součást rodinné podnikové skupiny PORTA se sídlem v Německu, patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy společnost otevřela první prodejnu v Praze. S heslem „Nábytek pro všechny“ nabízí ve 13 prodejnách po celé České republice kompletní sortiment vybavení domácnosti, bytových doplňků a kuchyní na míru. S cílem umožnit nákup nabízeného sortimentu i on-line, z pohodlí domova, provozuje ASKO – NÁBYTEK od roku 2009 e-shop.

Společnost klade zásadní důraz na spokojenost zákazníků, a proto nabízené služby neustále zkvalitňuje a rozšiřuje. Reflektování nejnovějších trendů se promítá do kontinuální renovace obchodní sítě. Zákazníkovi jsou v prodejnách ASKO – NÁBYTEK k dispozici vyškolení prodejci, kteří nabízejí odborné poradenství s ohledem na možnosti a přání každého klienta. Potřeby náročnějšího zákazníka uspokojí realizace zakázek na míru. Specializovaná kuchyňská studia v každé prodejně poskytují kompletní servis – od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyně.

Další informace o společnosti naleznete na www.asko-nabytek.cz.