Nové příslušenství Lenovo Go je pro práci odkudkoliv jako stvořené

Společnost Lenovo rozšiřuje portfolio příslušenství Lenovo Go z nové podznačky oznámené minulý měsíc. Široké portfolio účelového příslušenství pro PC je koncipováno tak, aby řešilo běžné problémy s produktivitou, jako je multitasking na několika zařízeních, slabá baterie na cestách nebo frustrující kvalita zvuku při konferenčních hovorech. Příslušenství Lenovo Go je určeno k inspirování a posílení postavení uživatelů v novém hybridním pracovním světě a nabízí jednotné kontaktní místo pro vstup, napájení a zvukové funkce, které pomáhají zvyšovat efektivitu a celkový pracovní prostor.

Například Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse, která byla představena minulý měsíc, je dokonalým společníkem pro multitasking uživatele, který často přepíná mezi zařízeními. Spárujte až tři zařízení a bez námahy mezi nimi přejíždějte stiskem jediného tlačítka. Profesionály, kteří se neustále pohybují mezi pracovními prostory doma nebo v kanceláři, potěší sada Lenovo Go USB-C® Wireless Charging Kit. Díky jedinečné technologii Power-by-Contact (PBC) dokáže bezdrátově nabíjet typické 13 „a 14“ notebooky. Podložku jednoduše zapojíte do nabíječky s výkonem 45 až 65 W a základnu přijímače připojíte k USB typu C na notebooku. V poslední době trávíme i více hodin nošením sluchátek, které často nejsou optimalizovány pro dnešní komunikační platformy. Kabelový reproduktor Lenovo Go osvobozuje uši od tlaku ve sluchátkách a nabízí flexibilitu a vynikající kvalitu zvuku. Reproduktor Lenovo Go je ideální pro domácí kancelář, pracuje s Microsoft Teams a obsahuje dva všesměrové mikrofony, které měří zvuk i ze vzdáleného konce místnosti a také zlepšují čistotu zvuku.

Příslušenství Lenovo Go nabízí portfolio produktů navržených na základě požadavků zákazníků. Podznačka nabídne sadu příslušenství na řešení nejběžnějších výzev flexibilní práce:

  • Nabíjení: Úzkost z vybité baterie je rozšířeným problémem, kterému čelí pracovníci, kteří jsou v neustálém pohybu, každý den. Energetické řešení Lenovo Go řeší tento problém kabelovým i bezdrátovým nabíjením. K Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank, která byla ohlášena minulý měsíc, je přibalena bezdrátová nabíjecí sada Lenovo Go USB-C. Souprava na bezdrátové nabíjení, která poskytuje svobodu pohybu mezi pracovním prostorem a jinými místy, eliminuje potřebu odpojení a opětovného připojení napájecího kabelu. Souprava je schopna nabíjet 13″ nebo 14″ notebooky až do 65 W a pracuje s patentovanou technologií Power by Contact od společnosti Energysquare. Sortiment doplňuje Lenovo Go Wireless Mobile Power Bank. Díky kapacitě 10 000 mAh mohou uživatelé současně nabíjet až 30W zařízení, jedno přes bezdrátové připojení Qi a dvě přes USB-C. Díky tomu, že eliminuje potřebu více kabelů a nabízí průchodné napájení, power banka minimalizuje problémy s životností baterie pro uživatele, kteří se pohybují během výkonu své práce.
  • Vstupní zařízení: Rodina Lenovo Go nabízí dynamické pracovní prostředí a ergonomický design pro maximální produktivitu. Představuje nové vstupní zařízení nezbytné pro různé pracovní prostory. K bezdrátové myši Lenovo Go Multi-Device Mouse, která byla ohlášena minulý měsíc, se připojují další čtyři vstupní zařízení. Bezdrátová myš Lenovo Go USB-C poskytuje všechny důležité funkce, které pomáhají přizpůsobit se všem prostředím. Dobíjecí baterie nabízí až tři měsíce1 užívání s přesným modrým optickým snímačem, který je schopen pracovat téměř na jakémkoli povrchu. Programovatelné obslužné tlačítko a nastavitelná citlivost DPI poskytuje uživatelům lepší kontrolu. Protože mnoho pracovníků pracuje ve vzdáleném prostředí dlouhé hodiny, dlouhodobé používání počítačů může být doslova velkým problémem. Bezdrátová vertikální myš Lenovo Go nabízí optimalizovaný úhel a zakřivení
    s přirozenou pozicí „podání ruky“, která snižuje tlak na zápěstí a namáhání předloktí. Je navržen z pohodlného korkového materiálu pokrytého UV vrstvou a je také snadné ho otřít
    a vyčistit. Optickou myš lze připojit bezdrátově a poskytuje přesnost ukazování až s 2 400 body na palec (DPI) a šesti programovatelnými tlačítky pro osobní konfiguraci. Bezdrátová klávesnice Lenovo Go nabízí ultrarychlé dotykové tlačítko s vertikálním vytažením pro přirozenější psaní a negativním náklonem pro snížení námahy zápěstí. Stejně jako ergonomická myš, i klávesnice je ošetřena opěrkou dlaní z korkového materiálu pokrytou UV vrstvou. K dispozici je také přenosná, bezdrátově připojena a dobíjecí numerická klávesnice Lenovo Go Wireless, ideální pro milovníky čísel a kouzelníků ve světě tabulek.
  • Audio: Lenovo Go Wired Speakerphone, který pracuje s Microsoft Teams, osvobozuje uši od dlouhodobého nošení sluchátek, avšak otevřené kancelářské prostředí, veřejné prostory
    a žonglování mezi rodinným a pracovním životem v domácnosti se k reproduktorům nehodí. Lenovo Go obsahuje nabídku headsetů, které vyhovují různým zvukovým potřebám při konferenčních hovorech a videohovorech. Lenovo Go Wired ANC Headset a Wireless ANC Headset poskytují stejný vynikající zvukový zážitek pro uši ve dvou různých balících. Jeden je připojen pomocí kabelu USB typu C nebo typu A a druhý je bezdrátový s duálním připojením Bluetooth, které umožňuje současné párování mezi dvěma zařízeními. Případně jej lze připojit pomocí USB typu C a bude se současně i nabíjet. Oba headsety spolupracují s Microsoft Teams a nabízejí pokročilé aktivní potlačení hluku s přizpůsobitelným zvukovým zážitkem prostřednictvím softwaru. Lenovo Go ANC In-ear Headphones přinášejí stejně vysoce kvalitní zvukový zážitek s aktivním potlačením šumu i ve vysoce přenosném balení, avšak uživatelé mohou přepnout do okolního režimu „hovoru“ jednoduchým klepnutím na tlačítko. Sluchátka jsou navržena tak, aby univerzální fungovaly s jakýmkoliv zařízením USB typu C, a jsou vybaveny in-line tlačítky pro rychlé ovládání přehrávání a hovorů. Pro nejlepší přizpůsobení jsou součástí balení tři velikosti silikonových koncovek do uší.
A picture containing indoor, different, several, arranged

Description automatically generated

Software Lenovo Go Central pomáhá uživatelům spravovat a ovládat kompatibilní příslušenství z jedné aplikace. Úpravy nastavení myši nebo správy zvukových konfigurací headsetů lze snadno dosáhnout pomocí intuitivního rozhraní. Cesta na dlouhé vzdálenosti nebo jen mezi domácími a kancelářskými prostory může být frustrujícím zážitkem s často potřebným příslušenstvím. Elegantně navržený organizér Lenovo Go Tech Accessories Organizer chrání příslušenství pomocí komprimovaných přihrádek a zipů chránících proti stříkající vodě. Díky speciálním sekcím pro myš, POWERBANK, sluchátka do uší a napájecí kabel, prostor pro smartphone a pera má vše své snadno dostupné místo.

Cena a dostupnost v regionu EMEA2:

K dispozici od začátkuCena od (s DPH)
VstupLenovo Go Wireless Multi-Device MouseZáří 20211 299 Kč
Lenovo Go USB-C Wireless MouseZáří 2021899 Kč
Lenovo Go Wireless Vertical MouseŘíjen 20211 299 Kč
Lenovo Go Wireless Split Keyboard Prosinec 20212 299 Kč
Lenovo Go Wireless Numeric KeypadProsinec 20211 299 Kč
NabíjeníLenovo Go USB-C Laptop Power Bank (20,000 mAh)Září 20211 999 Kč
Lenovo Go Wireless Mobile Power Bank (10,000 mAh)Březen 20221 799 Kč
Lenovo Go Wireless Charging KitProsinec 20213 499 Kč
AudioLenovo Go Wired ANC HeadsetLeden 20222 499 Kč
Lenovo Go Wireless ANC HeadsetLeden 20223 999 Kč
Lenovo Go ANC In-ear HeadphonesLeden 20221 999 Kč
Lenovo Go Wired SpeakerphoneŘíjen 20212 499 Kč
Lenovo Go Tech Accessories OrganizerListopad 20211 199 Kč


O společnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je společnost s hodnotou 50 miliard USD, která se nachází
v žebříčku Fortune Global 500, zaměstnává 57 000 lidí a podniká na 180 trzích po celém světě. Soustředí se na jasnou vizi přinášet inteligentnější technologie pro všechny, vyvíjí technologie, které mění svět a vytvářejí inkluzivnější, důvěryhodnější a udržitelnější digitální společnost. Vývojem, designováním a budováním nejkomplexnějšího portfolia inteligentních zařízení a infrastruktury je Lenovo lídrem inteligentní transformace s cílem vytvořit lepší zážitky a příležitosti pro miliony zákazníků z celého světa. 

1 Skutečný výkon nabíjení baterie se bude lišit a bude záviset na mnoha faktorech včetně konfigurace a používání produktu, softwaru, provozních podmínek, bezdrátových funkcí, nastavení správy napájení, jasu obrazovky a dalších faktorů. Maximální kapacita powerbanky se přirozeně bude časem a používáním snižovat.

2 Ceny nemusejí zahrnovat daň a nezahrnují náklady na dopravu ani možnosti a mohou se měnit bez předchozího upozornění. platí další smluvní podmínky. Ceny prodejce se mohou lišit. Dostupné data a barevné možnosti se mohou lišit podle geografické polohy a produkty mohou být dostupné pouze na vybraných trzích. Všechny nabídky závisí na dostupnosti. Společnost Lenovo si vyhrazuje právo kdykoliv změnit nabídky produktů, funkce a specifikace bez předchozího upozornění.