TicWatch E3: Stylová novinka na českém trhu

Česká republika, Praha – 25. června 2021 – Nejnovějším přírůstkem do rodiny chytrých hodinek TicWatch je model E3. Na novinku se mohou těšit i zákazníci na českém trhu, kde distribuci zajišťuje společnost elem6 s.r.o. Po TicWatch Pro 3 GPS se jedná o druhé hodinky s nejnovějším čipsetem Snapdragon 4100.

TicWatch E3 jsou nástupcem modelu E2 a zároveň nahrazují hodinky TicWatch C2+, které zůstanou bez nástupce. Oproti oběma zmíněným přístrojům se novinka může pochlubit vyšším výkonem a delší výdrží baterie o kapacitě 380mAh. Špičkové senzory umožňují uživatelům sledovat úroveň okysličení krve (SpO2), tepovou frekvenci nebo vyhodnocovat úroveň stresu. Více jak 20 předinstalovaných režimů pro cvičení pomůže s udržením kondice, monitor dechu ohlídá, jak jste na tom během fyzické zátěže nebo při spánku. K dalšímu standardnímu vybavení patří GPS navigace, WiFi, Bluetooth 5.0, nebo odolné tělo vůči prachu a vodě, což dokazuje certifikace IP68. Hodí se tak do deště i do bazénu.

S hodinkami lze i bezproblémově telefonovat. Precizně vyřešená konektivita umožňuje vyřízení hovoru bez nepohodlného hledání smartphonu. Notifikace zajistí integrovaný reproduktor nebo vibrace.

Většina funkcí je tak společných s modelem TicWatch Pro 3 GPS. Novinka má jen menší baterii a jeden displej. Nejvýraznějším rozdílem je však design, který jasně napovídá, kdo hodinky nejvíce ocení. Krásné zakřivené sklo v kombinaci s ultralehkým tělem s hmotností pouhých 32 gramů i možnost výměny řemínků je jasnou volbou pro aktivní lidi, kteří dbají o svůj vzhled a hledají stylový a zároveň vysoce kvalitní doplněk.

Displej o velikosti 1,4“ s rozlišením 360 x 360 pixelů poskytuje na první pohled přehled o veškerých požadovaných informacích, samozřejmostí je automatické nastavení jasu a také přepnutí přístroje do úsporného režimu, jakmile kapacita baterie klesne pod 5 procent. Výdrž přístroje na jedno nabití se tak může významně prodloužit. O plynulý chod modelu TicWatch E3 se pak stará 1GB paměť RAM.

Chytré hodinky TicWach E3 jsou špičkovým modelem pro sportovce, manažery i studenty. Pestrá škála funkcí tohoto malého přístroje ale může uchvátit kohokoliv. Doporučená maloobchodní cena byla stanovena na 5490 Kč.

Více informací o dalších modelech chytrých hodinek značky TicWatch naleznete na stránkách www.ticwatch.cz

O značce TicWatch

Řada chytrých hodinek TicWatch je dokonalou kombinací softwaru a hardwaru s operačním systémem Wear OS by Google. Jejich design a zpracování získávají renomovaná ocenění jako jsou iF DESIGN AWARD či Red Dot Award. 

Výrobce se specializuje na různé oblasti umělé inteligence, jako je například rozpoznávání hlasu, sémantická analýza, syntéza řeči, vertikální vyhledávání a chytré notifikace. Svá AI řešení propůjčuje gigantům jako jsou Huawei, Fossil, Motorola nebo také Louis Vuitton.

Do současné doby získala společnost celkové investice dosahující 255 milionů USD. K investorům patří Google™ či Volkswagen (Čína) a další.