Flexibilní kanceláře a coworking od Scott.Weber Workspace oceněny v soutěži Kanceláře roku

Servisované kanceláře a prémiový coworking od společnosti Scott.Weber Workspace v ikonické budově Flow na Václavském náměstí vyhrály v soutěži Kanceláře roku v kategorii Hub & Coworking. Na jejich realizaci se vedle Scott.Weber Workspace podílelo také slavné architektonické studio Chapman Taylor.

“Máme obrovskou radost z tohoto ocenění. Vytvořit flexibilní a inspirativní pracovní prostředí pro širokou škálu společností nejrůznějších oborů a firemních kultur je totiž vždycky velmi složitý a komplexní úkol. O to víc si ceny odborné poroty vážíme. Potvrzuje nám, že skutečně naplňujeme naše motto, kterým je vytvářet místa, kde se práce stane opravdovým zážitkem,” vysvětluje Martin Holý, Head of Growth společnosti Scott.Weber Worskpace. 

Servisované kanceláře a coworking od Scott.Weber se nacházejí ve třetím patře budovy a rozkládají se na celkové ploše téměř 2 600 m2. V současné době se jejich obsazenost pohybuje na úrovni 95 %. Flexibilní pracovní prostředí je umístěno v samém centru metropole. Spojuje jedinečný design, nejmodernější technologie a může se pochlubit certifikací BREEAM Excellent.

Klienti Scott.Weber zde mohou využívat jak flexibilní, tak pevná pracovní místa nebo vlastní kanceláře. Přístup mají také do prémiových zasedacích místností a prostorů pro konání různých akcí. K dispozici mají také střešní terasu, ze které se otevírá výhled na celou Prahu a kterou lze využít jak pro práci, tak načerpání energie a organizaci eventů pod širým nebem.