Lidl v Opatovské projde modernizací

Prodejna Lidl v Praze v ulici Opatovská bude od pondělí 28. 6. na necelé tři měsíce uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace, díky které čeká zákazníky komfortnější nakupování a vylepšený interiér včetně většího prostoru pro nakupování. Během rekonstrukce mohou lidé z okolí pro své nákupy využít nedalekou prodejnu v ulici Vojtíškova. K otevření pro zákazníky by mělo dojít začátkem září.  

Díky modernizaci se zákazníci mohou těšit na modernější prostory a větší prostor k nakupování, jelikož součástí modernizace je také rozšíření prodejny. Současně bude prodejna vybavena příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením. „Při modernizaci našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Věříme, že zákazníci změnu přivítají. Během uzavření prodejny mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejnu v ulici Vojtíškova,“ uvedl mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Rekonstrukcí současně projde i venkovní parkoviště. V neposlední řadě se proměna dotkne také exteriéru prodejny, kdy fasáda prodejny získá novou malbu.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 275 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

http://www.twitter.com/lidlcz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

Označeno tagem