Konzolové tanky vítají legendárního G.I.Joea

29. června, 2021 — Bojujte za svobodu ve World of Tanks Modern Armor! Nandejte to zlu v nové sezóně s podporou amerického hrdiny G.I.Joea. Tým World of Tanks Modern Armor je nadšený z partnerství s Hasbro a přináší tak do hry inspiraci z roku 1980 a s ní spojený tématický obsah. ho a vzrušujícího tematického obsahu.

Dnes mohou hráči skočit do bitvy a hrát mise buď za hrdinské síly G.I. JOE, nebo svoji energii věnovat zákeřným agentům Cobra. To vše naservírováno ve více než 100 úrovních nového výbušného obsahu. Tato sezóna je nabitá výzvami a množstvím bezplatných odměn, jako jsou klíčové karty, zlato, stříbro, spotřební materiál, Boost Ops, Cobra 2D Premium Commander, tank T-54 First Prototype a skin „Cobra B.O.A.“ .

Držitelé Season Passu budou moci odemknout ještě více týdenních výzev a odměn, jako jsou velitelé 2D a 3D Duke a klasický G.I. Tank JOE MOBAT. Hráči s Ultimate Season Pass získají nejen standardní odměny, ale také odměny Season Pass a prestižní tank Cobra H.I.S.S. a Cobra 2D a 3D velitele při nákupu.

„Po vydání Modern Armor jsme chtěli letos v létě přidat další důvod k nadšení spuštěním obsahu založeného na franšíze slavného G.I.  JOE. S takovým vhodným tématem naše studio tvrdě pracovalo na integraci ikonických tanků, jako jsou MOBAT a H.I.S.S. a těšíme se, až vybalíme ještě více G.I. JOE obsahu v průběhu této sezóny! “ řekl TJ Wagner, kreativní ředitel pro World of Tanks Modern Armor.

Nová G.I.JOE sezóna je nyní k dispozici pro cross-play akce na PlayStation®4 a 5 a na Xbox One, Xbox Series S & X a potrvá až do 23. srpna. Další informace o obsahu, odměnách a sezónních průkazech najdete na stránce console.worldoftanks.com


###

O World of Tanks Console 

World of Tanks Console je týmová masivně multiplayerová online akční hra věnovaná obrněnému boji. Hráči se ponoří do nelítostného boje 15 proti 15 s oponenty z celého světa, vybojují si ho na více než 90 různých mapách a převezmou velení nad svým preferovaným vozidlem z více než 740 tanků z 11 různých národů. World of Tanks Console hraje více než 21 milionů hráčů po celém světě a je k dispozici na PlayStation®4 & 5 a na Xbox One, Xbox Series S & X.  World of Tanks Console je zdarma ke stažení ze všech účtů PlayStation Network a Xbox Live držitelé s ohromujícím rozlišením 4K a podporou HDR na PlayStation®4 Pro, PlayStation 5, Xbox One X, Xbox Series S a Xbox Series X. Epický válečný příběh založený na příběhu lze také hrát na všech platformách, dává hráčům šanci přepsat historii v pohlcujících bitvách pro jednoho hráče a v kooperativních bitvách. 

O Hasbro 

Hasbro (NASDAQ: HAS) je globální společnost zabývající se hraním a zábavou, která se zavázala udělat ze světa lepší místo pro všechny děti, fanoušky a rodiny. Hasbro poskytuje pohlcující zážitky pro globální publikum prostřednictvím spotřebních výrobků, včetně hraček a her; zábava prostřednictvím nezávislého studia eOne, vedeného týmem Wizards of the Coast, oceňovaného vývojáře stolních a digitálních her nejlépe známých pro fantasy série MAGIC: THE GATHERING a DUNGEONS & DRAGONS.

Jedinečné portfolio společnosti s přibližně 1 500 značkami zahrnuje MAGIC: THE GATHERING, NERF, MY LITTLE PONY, TRANSFORMERS, PLAY-DOH, MONOPOLY, BABY ALIVE, DUNGEONS & DRAGONS, POWER RANGERS, PEPPA PIG a PJ MASKS, stejně jako přední partnerské značky . Za poslední desetiletí bylo Hasbro trvale uznáváno pro své firemní občanství, včetně toho, že 3BL Media bylo jmenováno jedním ze 100 nejlepších firemních občanů a jednou z nejetičtějších společností na světě podle Ethisphere Institute. Důležité informace o firmách a značkách jsou běžně sdíleny na našem webu Investor Relations, Newsroom a sociálních kanálech (@Hasbro na Twitteru, Instagramu, Facebooku a LinkedIn.)