Fractal uvádí Aspect, novou řadu řetezitelných, nízkoturbulentních ventilátorů

Gotenburg, 30. června, 2021: Společnost Fractal Design, jeden z předních výrobců počítačových skříní, zdrojů a chlazení, uvádí novou řadu řetězitelných venilátorů Aspect. Tyto nové ventilátory Aspect navazují na stávající série Dynamic a Prisma a do portfolia Fractal ventilátorů přinášejí novou vzrušující estetiku. 

Ventilátory Aspect jsou k dispozici v klasické nebo RGB verzi. Mezi jejich inovativní vlastnosti patří aerodynamické plochy na vzpěrách statoru, které snižují turbulence; technologie Trip Wire zlepšující efektivitu lopatek; dále kluzná ložiska se spirálovou drážkou a zabudovaná podpora řetězení ventilátorů pro elegantnější vedení kabeláže. Navíc PWM modely pracují v širokém rozsahu otáček (RPM), a jsou tak ideální pro použití s radiátory. Díky tomu se ventilátory Aspect skvěle hodí pro každého, ať už hledá elegantní či extravagantní chlazení s vyváženou estetikou a výkonem.    

Klíčové vlastnosti ventilátorů Aspect jsou hlavně menší turbulence díky aerodynamickým plochám vzpěr statoru.  Nová technologie Trip Wire zavádí mikroturbulentní vrstvu pro zvýšení efektivity lopatek. Inovativní podpora řetězení zajistí uživatelům elegantnější vedení kabeláže. Kluzná ložiska se spirálovou drážkou v těchto ventilátorech jsou efektivnější než klasická.

Řada Aspect přináší ideální kombinací estetického designu a spolehlivého výkonu. U RGB modelů najdeme šest individuálně adresovatelných RGB LED diod. Tyto ventilátory podporují technologie ASUS AURA, GIGABYTE Fusion, MSI Mystic Light a ASRock Polychrome, proto jsou ideální pro jakýkoliv počítač.

Více o produktech najdete zde: https://www.fractal-design.com/products/fans/aspect/

O společnosti Fractal Desing

Předurčeni přidat hodnoty skandinávského designu a dlouhé životnosti na trh s počítačovými skříněmi jsme založili v roce 2007 společnost Fractal Design. Firma Fractal Design sídlí ve Švédsku a pobočky má  na Taiwanu, v Německu a v USA. Prodává se ve 45 zemích a je považována za jednu ze světově uznávaných prémiových značek, která vyvíjí a vyrábí počítačové skříně, ventilátory, zdroje a příslušenství vysoké kvality. Podívejte se sami www.fractal-design.com.