Barevně sladěné chlazení s novým vodníkem Lumen

Gottenburg, 26.8.2021: Fractal Design, jeden z předních výrobců kvalitních počítačových skříní, zdrojů a chlazení, představuje novou řadu Lumen. Vodní chlazení Lumen má šest adresovatelných LED diod, které lze připojit přímo k základní desce, nebo ke speciálnímu ovladači. Díky dualistickému designu umožňuje uživatelům přizpůsobit si úroveň podsvícení chladiče od jemného až po ohromující. Lumen byl navržen tak, aby se s ním pracovalo co nejjednodušeji. Proto má zajištěnu kompatibilitu s nejběžnějšími paticemi Intel/AMD, je osazen našimi nejnovějšími ventilátory Aspect a předem opatřen vrstvou tepelné pasty. K dispozici je také nepřeberné množství způsobů ovládání barevných efektů, neboť předinstalovaná nastavení již při spuštění zahrnují podporu Asus AURA, Gigabyte Fusion, MSI Mystic Light, Razer Chroma a ASRock Polychrome. 

Udržujte krok s vývojem a přečtěte si více na Lumen — Fractal Design (fractal-design.com).

Klíčové vlastnosti

1. Nenápadný nebo osvětlený vzhled ovládaný z RGB UI vaší základní desky 

2. Šest ARGB LED diod můžete ovládat prostřednictvím základní desky nebo ovladače 

3. Odnímatelný vršek pumpy lze otáčet v intervalech 90 stupňů pro nastavení loga do vodorovné polohy

4. Předem nanesená tepelná pasta zajišťuje snadnou instalaci 

5. Podporuje všechny běžné patice Intel a AMD

6. Ventilátory Aspect zajistí nižší turbulence a podporu řetězení 

7. Kloubové tvarovky hadic usnadňují jejich vedení a snižují vnitřní pnutí

8. Mezi současné certifikace patří podpora Asus AURA, Gigabyte Fusion, MSI Mystic Light, Razer Chroma a ASRock Polychrome 

9. Hadice z nizkopropustné gumy jsou opatřeny nylonovými rukávci.

O Fractal Design

Předurčen přidat hodnoty skandinávského designu a dlouhé životnosti na trh s počítačovými skříněmi jsme založili v roce 2007 společnost Fractal Design. Fractal Design sídlí ve Švédsku a pobočky má  na Taiwantu a v USA. Prodává se ve 45 zemích a je považován za jednu ze světově uznávaných prémiových značek, která vyvíjí a vyrábí počítačové skříně, ventilátory, zdroje a příslušenství vysoké kvality. Podívejte se sami www.fractal-design.com.