Lidl rozšiřuje svou nabídku o sicilské chutě

Už od čtvrtka 8. července mají zájemci možnost pochutnat si na specialitách v sicilském stylu. Ve všech prodejnách Lidl bude totiž historicky poprvé právě nabídka inspirovaná největším italským ostrovem – Sicílií.

„Do našich tematických akcí zahrnujeme již osvědčené a oblíbené produkty, zákazníkům se ale snažíme nabídnout také novinky. Důkazem je aktuální ucelená nabídka zaměřená na sicilské speciality,“ popisuje mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.  

Zájemci si mohou vybrat z více než dvacítky výrobků, chybět nebudou například mořské plody, salámy na sicilský způsob obalené bylinkami, marmeláda z klasických či červených pomerančů nebo rajčatová omáčka s lilkem a mečounem. „V nabídce bude rovněž Sfincione siciliano, což je pečivo na způsob pizzy, od které se liší tlustší vrstvou těsta či tradiční sicilský dezert cannoli, které je možné naplnit dle vlastního přání,“ přibližuje Tomáš Myler. 

Sicilské pochoutky budou k dostání ve všech prodejnách Lidl od čtvrtka 8. července až do neděle 11. července, nebo do vyprodání zásob.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 275 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje n

Označeno tagem