Přes 700 her ze slevové akce na Steamu lze hrát v GeForce NOW

Červencové slevy se stovkami her pro GFN

Letní cenové akce na Steamu nabízejí přes 700 her, které lze spustit přes GeForce NOW, se slevami až 90 %. V příloze je k dispozici seznam, který lze využít např. k filtrování tipů pro Vaše čtenáře. Je možné jej snadno roztřídit podle cenové hladiny i výše slevy a najít nejzajímavější tituly v různých kategoriích. Nebo o nich nechat hlasovat komunitu.

Na své si přijde opravdu každý, ať už upřednostňuje AAA tituly typu Cyberpunk 2077 nebo Far Cry 5, online záležitosti jako Among Us nebo zajímavé počiny menších studií reprezentované např. hrami Ghostrunner či The Medium. Akce končí 8. července. 

Novinky tento týdenV červenci se do knihovny GeForce NOW připojí dalších 36 titulů a 11 z nich už tento týden. Patří mezi ně také unikátní kombinace žánrů MOBA, Battle Royale a survival v podobě Eternal Return: Black Survival. Hra je aktuálně dostupná v režimu early access na Steamu.
Nechybí ani The Spectrum Retreat, jež bude zdarma na Epic Games Store nadcházejících 7 dní. Futuristická hra z pohledu první osoby nás zavede do hotelu The Penrose plného hádanek a hlavolamů. 

Kompletní seznam her z tohoto týdne:

V průběhu července se připojí další více než než dvě desítky her. A objeví se mezi nimi i naprosté novinky v den svého vydání, mezi něž patří Orcs Must Die! 3 (Steam), Warhammer 40,000: Battlesector(Steam a Epic Games Store) nebo Alchemist Adventure(Steam).

Celý seznam červencových novinek:

Celý blog naleznete na https://blogs.nvidia.com/blog/2021/07/01/geforce-now-thursday-july-1/