Společnost Sophos ocenila partnery v regionu východní Evropy za vynikající výsledky

Nejvyšší ocenění SOPHOSu v regionu zamířily i do Čech a na Slovensko

Praha, 7. července 2021 Sophos, celosvětový lídr v řešeních kybernetického zabezpečení nové generace, vyhlásila své nejvýkonnější obchodní partnery v regionu východní Evropy. Hlavními kritérii hodnocení byly obchodní nasazení a ekonomické i projektové úspěchy v uplynulém finančním roce.

Nejvyšší ocenění SOPHOSu v regionu zamířily i do Čech a na Slovensko

  • Prestižní ocenění Top Performing Partner získala společnost AUTOCONT
  • Ocenění Synchronized Security Partner of the Year obdržela společnost Unicorn System
  • Top achievement Award Eastern Europe získala společnost awin IT

„Obchodní partneři jsou klíčovým prvkem našeho podnikání. Mají stejný podíl na úspěchu společnosti Sophos při ochraně tolika organizací všech velikostí jako naše technologie a expertíza. Partnerská ocenění jsou jen jedním z mnoha způsobů, jak naše partnery oceňujeme a posilujeme jejich postavení,“ řekl Patrick Műller, regionální manažer pro východní Evropu ve společnosti Sophos. „Naše nejlepší partnery oceňujeme každý rok, ten loňský byl ale výjimečný. Zrychlená digitální transformace v důsledku probíhající pandemie vytvořila na partnery obrovský tlak, aby chránili zákazníky před zvyšujícím se počtem kybernetických útoků. Oceňujeme odhodlání a tvrdou práci, které naši partneři věnují poskytování kybernetické bezpečnosti nové generace a bezpečného pracovního prostředí zákazníkům. To vše v době, kdy se sami partneři učili pracovat novým způsobem.“

Další zdroje

###

O společnosti Sophos

Společnost Sophos je celosvětovým lídrem v oblasti kybernetické bezpečnosti nové generace, který chrání více než 500 000 organizací a miliony spotřebitelů ve více než 150 zemích před nejpokročilejšími kybernetickými hrozbami současnosti. S využitím znalostí hrozeb, umělé inteligence a nástrojů strojového učení laboratoří SophosLabs a SophosAI poskytuje Sophos široké portfolio pokročilých produktů a služeb pro zabezpečení uživatelů, sítí a koncových bodů proti ransomwaru, malwaru, exploitům, phishingu a široké škále dalších kybernetických útoků. Sophos Central, jednotná integrovaná cloudová konzole pro správu zabezpečení, je ústředním prvkem adaptivního ekosystému kybernetické bezpečnosti, který obsahuje centralizované datové jezero využívající bohatou sadu otevřených rozhraní API dostupných zákazníkům, partnerům, vývojářům a dalším dodavatelům kybernetické bezpečnosti. Společnost Sophos sídlí v britském Oxfordu a prodává své produkty a služby prostřednictvím prodejních partnerů a poskytovatelů spravovaných služeb (MSP) po celém světě. Další informace jsou k dispozici na adrese www.sophos.com.