Úložná zařízení, kde budou vaše data v naprostém bezpečí

Společnost Verbatim rozšiřuje svou nabídku bezpečných úložišť, představením nových externích HDD a SSD, se šifrováním a biometrickou technologií, která zajistí, že soukromá data uložená na zařízeních, budou vždy plně chráněna a v souladu s požadavky GDPR.

Nový výkonný HDD Fingerprint Secure, v kapacitách 1TB a 2TB a výkonný Fingerprint Secure SSD v 512MB a 1TB, v kombinaci s elegantními hliníkovými kryty, využívají kombinaci 256bitového hardwarového šifrování AES a technologie rozpoznávání otisků prstů k bezproblémovému šifrování všech dat na disku v reálném čase. Se 100% bezpečně zašifrovaným diskem, je veškerý obsah chráněn před neoprávněným přístupem, pokud dojde ke ztrátě nebo odcizení disku.

Rychlý přístup a snadné použití


Integrovaný systém rozpoznávání otisků prstů, umožňuje přístup až osmi oprávněným uživatelům a jednomu administrátorovi. Po nastavení mohou uživatelé zamknout či odemknout zařízení během několika sekund, pouhým otiskem prstu. Jednotka SSD nebo HDD neukládá hesla do dočasné paměti počítače nebo systému, takže je mnohem bezpečnější než softwarové šifrování.

C:\Users\jcolbourne\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Verbatim Lifestyle pictures_Executive Range_53652 53653 53656 53657_AB_1.jpg

Po nastavení otisků prstů pomocí dodaného softwaru, lze disky Verbatim Fingerprint Secure Drive používat v operačních systémech PC i Mac. Jednotky mají rozhraní USB 3.2 GEN 1 s připojením USB-C, pro superrychlou rychlost přenosu dat až 5 Gb / s a ​​balení obsahuje kabel USB-C až USB-A i adaptér USB-C, pro připojení k dalším zařízením. Jakmile je zaregistrován otisk prstu, lze je také připojit k televizorům, což je funkce, která u běžných šifrovaných jednotek není možná.

Pro váš větší klid v duši, je k dispozici software Nero Backup pro Windows, který pomáhá uživatelům zálohovat všechny soubory, složky a disky z notebooků nebo počítačů, a také naplánovat automatické zálohování na nastavený čas a den, pro zajištění pravidelnosti.

Secure Fingerprint Secure HDD má doporučenou maloobchodní cenu 2.599 CZK/97,55 EUR za 1 TB (PN 53652) a 3.349 CZK/122,55 EUR za 2 TB (PN 53653).

Doporučená maloobchodní cena disku SSD Fingerprint Secure je 2.699 CZK/104,99 EUR za 512 GB (PN 53656) a 4.199CZK/ 159,99 EUR za 1 TB (PN 53657).

Fotografie ve vysokém rozlišení, lze stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu: http://www.verbatim-europe.com/uk/blog/

O společnosti Verbatim
Celosvětově uznávané produkty společnosti Verbatim, se prodávají ve více než 120 zemích. Produkty zahrnují například optická úložná média, USB jednotky, paměťové karty, HDD a SSD, mobilní příslušenství a vlákna pro 3D tisk. Evropské sídlo společnosti Verbatim se nachází v Eschbornu v Německu. Další informace najdete na adrese http://www.verbatim.com .